Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Minion

Rozwiązany: WoW kolejka

Polecane posty

Zrobiłem sobie postać na koncie tral na Burning Legion, wchodze sobie teraz patrze 300 miejsce w kolejce. No dobra czekam ale po 15 minutach jestem 320. Czy to wina traiala, jak kupie cd key to juz tak nie bede mial czy zawsze tak bedzie kto wczesniej sie zarejestrowal na serwerze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to rajd się nazywa Ahn Quiraj.

Po drugie nawet jak wpiszesz cd-key będziesz stał w kolejce na Burning Legion. Nie wiem jak to działa ale być może jest tak jak mówisz. A co do AV to zależy nie od serwera a od Battlegroupy na której jesteś, a na AV trzeba długo czekać bo przecież to bg 40vs40. AQ40 jest ze starego kontentu więc obecnie cieszy się dość niską popularnością.

PS Proponuję Ci naprawdę zmienić serwer na jeden z populacją medium, bo na Burning Legion choć jest dużo Polaków to też są duże kolejki (nawet 1500 i około 1h w godzinach wieczornych).

PS2 Ja jakoś siedząc na Wildhammerze (populacja medium) jak chcę to znajdę grupę na AQ lub AV. Po za tym tam też można spotkać kilku Polaków (3 polskie gildie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raid nazywa się Ahn'Qiraj...

Co do retro raidów (60-70) to np. na The Sha'tar, po stronie Hordy jest utworzony czat Retro, na którym ludzie umawiają się na retro raidy i tydzień w tydzień takie raidy się odbywają - więc dla chcącego nic trudnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie to ma znaczenie w kontekście tego co ja napisałem czy ty lubisz RP czy nie.... Mój post miał pokazać, że nawet na słabo 'zaludnionym' serwerze retro raidy są jak najbardziej możliwe, trzeba tylko chcieć.

Przyszło ci do głowy, że może nikt nie zna odpowiedzi na twoje pytanie dotyczące kolejki. Napisz do supportu Blizzarda, w końcu to ich gra więc z pewnością udzielą ci odpowiedzi co i jak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikusdevil

Napisałeś że zrobiłeś konto trial i masz problemy z kolejką na Burning Legion bo cię cofa :tongue: . Później napisałeś że ciężko znaleźć grupkę na stary raid AQ (40man), z tego wynika że masz postać na przynajmniej 60 lvl wiec nic nie stoi na przeszkodzie żebyś teraz odpalił te konto i zrobił postać na Burning Legion, nie wiem jaki sens był robienie tego triala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisanie cd-keya nie da Ci nic, poza aktywowanie pełnego konta gry. I 30 dni zamiast 10 dni gry.

Nic w kolejkach nie zmieni, bo czasem tak jest, że cofasz się. I nie denerwuj się, bo nie piszesz dokładnie o co Ci chodzi. Najlepiej po kolei, w punktach ;)

*******

Jak irytują Cię kolejki to zrób postać na innym serwerze. Mediumy są wystarczająco pełne, aby nie było widać różnic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='alexiej' date='piątek, 19 luty 2010 - 11:29' post='1296807'

Jak irytują Cię kolejki to zrób postać na innym serwerze. Mediumy są wystarczająco pełne, aby nie było widać różnic.

Możesz mi podać komende na sprawdzenei ile osob na serwerze gra? .s in od nowego patcha nie dziala, a na /who zawsze mi pisze max 49 osob

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełacz na inny serwer, choć muszę przyznać, że w te najliczniej zaludnione gra się najciekawiej. Kolejki nie są w cale takie długie, nie zdażyło mi się czekać dłużej niż 10 minut.

Osoby, które zarejestrowały się wcześniej nie są traktowane priorytetowo w stosunku do tych z "traialem".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konta trialowe w przypadku kolejki mają niższy priorytet niż normalne. Sprawdzone empirycznie, na koncie normalnym przesuwasz się jeno do przodu. Na trialowym bramkarz za każdym razem każe ci wracać na koniec bo słoma z butów wyłazi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...