Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xairon

Rozwiązany: Błąd podczas uruchamiania gier w Windows Seven

Polecane posty

Witam. To moj pierwszy post wiec chcialbym sie przywitac i mam nadzieje ze znajde tutaj odpowiedz na postawione pytania oraz bede mogl sie podzielic z pozostalymi uzytkownikami swoja wiedza.

Przejde odrazu do rzeczy, mam problem z nowiutkim jeszcze pachnacym kompem i nie wiem za bardzo jak sobie z tym poradzic.

Posiadam dwie gierki, Stalker Czyste Niebo i Wiedzmina.

Instaluje obie gierki, wszystko przebiega bezproblemowo az do pierwszego odpalenia ktore wyglada mniej wiecej tak:

Wyskakuje okno "The drivers require installation (with administrator's account). Do you want to proceed now? "

Do wyboru tak lub nie. Klikajac tak, wyskakuje okienko "Unable to procced (error 1275)"

Komputer jest nowy, na 30 dniowym systemie Win 7 (32bit)

Procek: Intel Core i7 860 2.8GHz

Plyta: ID płyty głównej 12/04/2009-P55-7A89TG0AC-00 (wedlug Everesta)

Grafika: Radeon HD 5850

Ram: 4GB DDR3

Z gory dziekuje za pomoc.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The drivers require installation (with administrator's account)

konto musi miec uprawnienia administratora ;p badz sproobj uruchomic jako administrator ;p

i win 7 32 bit na i7 ? :P nie masz tam instalacj 64bit ?:>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i win 7 32 bit na i7 ? :P nie masz tam instalacj 64bit ?:>

Instalując 32bitowy system mając i7 marnujesz tylko jego potencjał... Co do problemu, oprócz włączania gry jako administrator możesz ewentualnie ustawić zgodność z XP lub Vistą, pomogło mi to uruchomić pare tytułów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wiem ze 64 powinienem zainstalowac, w sklepie mi 32 wgrali :/ (30 dniowa) . Chcialem sobie wszystko przetestowac, zobaczyc czy dziala i jak dziala a pozniej kupic 64. Co do odpalania jako administrator to nie wystarczy, wyskakuje jakis blad z Tags Drivers. Zaraz odpale i zobacze czy ze zgodnoscia dziala.

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi.

Edit:

W trybie zgodnosci tez nic nie pomoglo, dalej pyta o uprawnienia i jak klikam zeby odpalilo z uprawnieniami wyskakuje blad Tags Drivers.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin spatchowany do najnowszej wersji u mnie działa bez zająknięcia na x64. Przypuszczam, że to może być problem z zabezpieczeniami, które potrafią sprawiać problemy (dlatego w ostatniej wersji Wiedźmina z nich zrezygnowano).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cragir:

Program poinformuje nas, iż w systemie nie wykryto karty graficznej ze sprzętową akceleracją, lub że jest ona wyłączona.

Jaki to ma zwiazek z brakiem uprawnien administratora? Czy jest to zwiazane z tym bledem Tages Drivers?

Dobra Panowie, poradzilem sobie. Dzieki za wpisy, sciagnalem tages drivers i poszlo. Znalazlem podobny temat przez przypadek na tym forum. Temat do zamkniecia.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...