Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArturS

Duże użycie procesora

Polecane posty

Witam jest to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość.

Od 2 dni komputer ładuje się dłużej niż zwykle, zauważyłem też, że użycie procesora nawet przy wyłączonych programach oscyluje w granicach 50-60%. Gry typu Fifa, które wcześniej chodziły bez zarzutu teraz się zacinają. Skanowałem komputer w poszukiwaniu wirusów programami Ad-Aware, Malwarebytes' Anti-Malware i Avastem. Wykonałem także logi RSIT oraz OTL. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Załączam logi:

mbam_log_2010_02_08__14_30_44_.txt

OTL.Txt

log.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to podaj konfig kompa. Plus dokładny model zasilacza.

Nie mam teraz jak sie dostac do srodka PCeta więc nie wiem jaki tam siedzi zasilacz. Chyba, ze da sie to w jakis inny sposob sprawdzic?

Dane kompa:

Intel Pentium Dual CPU

E2200 2.2 GHz 2GB RAM

grafika: GeForce 8500 GT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysto. Jeśli program nadal występuje, to ściągnij Proces Explorer i sprawdź jaki proces za to odpowiada.

Wymień antywirusa na jakiegoś działającego, bo Avast to tylko atrapa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń ten svchost, który tak szaleje i zobacz jakie inne procesy są pod niego podczepione. Jak znam życie, to Windows Update za to odpowiada, ale pewności jeszcze nie mam.

Nie wiem czy o to chodzilo ale zrobilem screen:

post-113166-1265664412_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tego, który sprawia problemy nie da się rozwinąć.

Otwórz wiersz poleceń wpisz w nim komendę

tasklist

i wklej na forum rezultat.

Wyskonczylo ze nazwa 'tasklist' nie jest rozpoznawana jako polecenie zewnetrzne lub wewnetrzne, program wykonywalny lub plik wsadowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja powodująca błąd explorer.exe, wersja 6.0.2900.5512, moduł powodujący błąd unknown, wersja 0.0.0.0, adres błędu 0x0179164d.

Nie można znaleźć opisu dla identyfikatora zdarzenia ( 0 ) w źródle ( Lavasoft Ad-Aware Service ). Być może komputer lokalny nie ma wymaganych informacji rejestru lub plików DLL potrzebnych do wyświetlania komunikatów z komputera zdalnego. Możesz użyć flagi /AUXSOURCE= do pobrania tego opisu; więcej informacji można znaleźć w Pomocy i obsłudze technicznej. Następujące informacje są częścią zdarzenia: Failed to uninstall service.

Systemowe powatarzaja sie takie:

Usługa Usługa HP CUE DeviceDiscovery zawiesiła się podczas uruchamiania.

+masa bledow dnia 6.02 wtedy kiedy wszedlem na pewne forum i avast poinformowal mnie o znalezionych wirusach i od tamtego momentu zaczely sie te problemy ze zbyt duzym uzyciem procesora..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...