Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bobsonrobson

Przeglądarki

Polecane posty

Takich tematów było już na pęczki. Firefox jest jak dla mnie najwygodniejszy i prawie najszybszy (Chrome chyba minimalnie szybszy, ale ciężko stwierdzić).

Poza tym do FF jest mnóstwo wtyczek, dodatków i blokowanie reklam.

Reszta mnie zupełnie nie interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie działam na FF ale chrom wydaje się naprawdę niezły

Ale mam co do tej wyszukiwarki Google takie pytanie: Działa na niej taki sam słownik jak na FF? Bo jestem dyslektykiem i choć by przed zatwierdzeniem tego posta musiałem zmienić 5 wyrazów podkreślonych na czerwono!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie działam na FF ale chrom wydaje się naprawdę niezły

Ale mam co do tej wyszukiwarki Google takie pytanie: Działa na niej taki sam słownik jak na FF? Bo jestem dyslektykiem i choć by przed zatwierdzeniem tego posta musiałem zmienić 5 wyrazów podkreślonych na czerwono!

Nie jesteś sam i tak chrome mam słownik różnic nie widzę miedzy FF a chrome względem tej opcji. Już od paru dni korzystam z chrome i szybko się przyzwyczaiłem praktycznie poza wyglądem się niczym nie różni, nie wiem jak z prędkością bo jej nie badałem, tak po za tym jest ok jedyną opcja która mnie denerwuje to ctrl+f w FF wyświetlało się okienko na stałe a tutaj trzeba co stroną wciskać ctr+f

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie jestem specem od przegladarek, ale zczystym sercem moge polecic Opere. Jest szybsza od Firefoxa i tylko troche wolniejsza od Chrome'a, nie wymaga instalacji miliarda pluginow by sprawnie dzialac (co nie znaczy ze nie jest w pelni customizable) i ma o niebo wygodniejszy interfejs.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam ff, ale słyszałem, że Chrome też złe nie jest. Stanowczo odradzam IE

Popieram przedmówce, przez IE po fragmentacji dysku musiałem na nowo instalować windows. Ja ze swojej strony zalecam Operę, ewentualnie Firefox.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...