Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endriu_1000

Tony Hawk's Pro Skater 4

Polecane posty

Gość endriu_1000

No właśnie wydali tę fajną grę w polsce w bardzo fajnej cenie, ja sobie ją kupiłem i wszystko fajnie by było :) gdyby nie to, że paskuda robi problemy. Perfidnie skacze na moim sprzęcie (Athlon XP 1800 +, 512 RAM, GF 4 Ti 4200) i mimo zmiany sterowików i ustawień gry dalej jest to samo. Da się grać, ale to cholernie męczy oczy. Co powinienem zrobic/ustawić żeby cieszyć się tą gierką w normalnej liczbie FPS? Czy na wszystkich kompach tak to wygląda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Athlona XP 1800+, 256 RAM, GF 4 MX 440 i chodzi mi besh zarzutu :]

Moze to wina systemu, jak gralem w demko na windzie 98 to mi tesh zarywalo, a pod XP chodzi plynnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endriu_1000

Może to rzeczywiście wina Windy? Jak ktoś wie, to niech to potwierdzi, a ja tymczasem zainstaluję grę pod XP (specjalnie mam dwa systemy na takie okazje, hehe). Od razu też porada dla wszystkich: jeśli macie problemy z dźwiękiem, to uruchomcie dxdiag (wpiszcie dxdiag w oknie uruchom) i wyłączcie przyspieszenie sprzętowe dla dźwięku. To powinno zapobiec "cięciu się" dźwięku podczas gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, ja mam Pentiuma 4 2.0 GhZ, GF 4 MX 440 i 256 MB RAM i gra działa dobrze na kilku pierwszych planszach... a tnie się na następnych. O ile na etapie w Collegu jest OK, tak w Los Angeles i kilku innych mapkach gra bardzo brzydko sie tnie :( . I nie ma to nic wspólnego z systemem ponieważ działo się to gdy miałem ME i dzieje się to teraz gdy mam XP. Całe szczęście, że w domu mam teraz lepszy sprzęt :D . Aha, zapomniałem jeszcze o jednym. Mi płynność gry nieco wzrosła gdy podkręciłem sobie kertę graficzną Riva Tunerem, sprubój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endriu_1000

Grrrrrrr... I wszystko jasne. Gierka śmiga na XP. Jeeezuuu znowu jakiś kretyn zrobił grę, która chodzi dobrze tylko na XP! Jeszcze nie ochłonąłem, po tym co zrobili goście od Thiefa. Z tego co wiem Deadly Shadows chodzi tylko na XP, a do tego wymaga pixel shadera i DVD!

Developerom gratulujemy kompatybilności!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grrrrrrr... I wszystko jasne. Gierka śmiga na XP. Jeeezuuu znowu jakiś kretyn zrobił grę, która chodzi dobrze tylko na XP! Jeszcze nie ochłonąłem, po tym co zrobili goście od Thiefa. Z tego co wiem Deadly Shadows chodzi tylko na XP, a do tego wymaga pixel shadera i DVD!

Developerom gratulujemy kompatybilności!

Wow, spokojnie. Zacznijmy od początku. THPS 4 działa nie tylko pod XP (mój kumpel ma 2000 i śmiga mu pięknie). To że coraz więcej gier powstaje tylko pod XP, to prawda, ale... ja specjalnie dla Dooma 3 zmieniłem system i warto było :D . Co do Thiefa, to że wymaga pixel shadera, to nie jest wada :!: . To normalne że gry się rozwijają i gdyby Thief nie miał tego pixel shadera, to ludzie by narzekali że ma słabą grafikę :!: . Nie pozostaje nic innego jak tylko zmienić sprzęt na nowszy (co ostatnio zrobiłem :D). Poza tym Thief Deadly Shadows, jest również na CD. Wiem również że DEMO tej gry działa tylko pod XP, ale możliwe że z pełną wersją jest inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endriu_1000
Wow, spokojnie. Zacznijmy od początku. THPS 4 działa nie tylko pod XP (mój kumpel ma 2000 i śmiga mu pięknie). To że coraz więcej gier powstaje tylko pod XP, to prawda, ale... ja specjalnie dla Dooma 3 zmieniłem system i warto było :D . Co do Thiefa, to że wymaga pixel shadera, to nie jest wada :!: . To normalne że gry się rozwijają i gdyby Thief nie miał tego pixel shadera, to ludzie by narzekali że ma słabą grafikę :!: . Nie pozostaje nic innego jak tylko zmienić sprzęt na nowszy (co ostatnio zrobiłem :D). Poza tym Thief Deadly Shadows, jest również na CD. Wiem również że DEMO tej gry działa tylko pod XP, ale możliwe że z pełną wersją jest inaczej.

Masz rację, byłem własnie u kumpla i on ma 98 SE. Gierka chodziła, co prawda wolniej jak u mnie na XP (ale to wina sprzętu kumpla), ale szybciej niz u mnie na 98. A co do Thiefa, to powiedz mi tylko gdzie w Polsce można kupić edycję CD to cię uświęcę. Z tego co wiem w Polsce jest dostępna tylko wersja DVD, a na zachodzie cieszą się także wersją na kochanych starych dobrych CD Romkach. Ale wszelkie adresy/nazwy slepów będą mile widziane (sorry za offtop z tym Thiefem, ale Thief nie ma własnego tematu ani w PD ani w komentarzach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnei odpaliłem gierke thps4 na swoim kompie wszystko jest ok tylko nurtuje mnie jedna sprawa niedosys ze odpalilem ją na słabym kompie (P4 1,7 GHz, 256 MB RAM, WinFast GF 2 MX 64 400) to jeszcze na widndzie 98SE Full detalach 1024x768 (tylko bez mgły). Gra chodzi bardzo dobrze. Mam detonatory 29,42. Tylko karte graficzną mam znacznie podkręconą programikiem Riva Tuner. Sam juz nie wiem od czego to zalezy u mojego kolegi nie dalo sie grac an 98 se a u mnie codzi znakomicie. Bo podejrzewam ze podkrecona karta nie ma z tym nic wspolnego a jesli to nie z duzo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endriu_1000
Właśnei odpaliłem gierke thps4 na swoim kompie wszystko jest ok tylko nurtuje mnie jedna sprawa niedosys ze odpalilem ją na słabym kompie (P4 1,7 GHz, 256 MB RAM, WinFast GF 2 MX 64 400) to jeszcze na widndzie 98SE Full detalach 1024x768 (tylko bez mgły). Gra chodzi bardzo dobrze. Mam detonatory 29,42. Tylko karte graficzną mam znacznie podkręconą programikiem Riva Tuner. Sam juz nie wiem od czego to zalezy u mojego kolegi nie dalo sie grac an 98 se a u mnie codzi znakomicie. Bo podejrzewam ze podkrecona karta nie ma z tym nic wspolnego a jesli to nie z duzo

No ale moze Pentium IV ma coś z tym wspólnego? No i przypominam ci że masz jeszcze płytę główną z chipsetem Intela. Coś musi być w Twoim kompie, że gra nie robi takich problemów. Tylko co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnei odpaliłem gierke thps4 na swoim kompie wszystko jest ok tylko nurtuje mnie jedna sprawa niedosys ze odpalilem ją na słabym kompie (P4 1,7 GHz, 256 MB RAM, WinFast GF 2 MX 64 400) to jeszcze na widndzie 98SE Full detalach 1024x768 (tylko bez mgły). Gra chodzi bardzo dobrze. Mam detonatory 29,42. Tylko karte graficzną mam znacznie podkręconą programikiem Riva Tuner. Sam juz nie wiem od czego to zalezy u mojego kolegi nie dalo sie grac an 98 se a u mnie codzi znakomicie. Bo podejrzewam ze podkrecona karta nie ma z tym nic wspolnego a jesli to nie z duzo

No ale moze Pentium IV ma coś z tym wspólnego? No i przypominam ci że masz jeszcze płytę główną z chipsetem Intela. Coś musi być w Twoim kompie, że gra nie robi takich problemów. Tylko co?

A nie zauważyłeś, że on tak jak ja podkręcił kartę Riva Tunerem ? W dodatku ma całkiem podobną (ja mam GF 4 MX, a to prawie to samo). Ściągnij sobie Riva Tunera i też sobie podkręć, a może będzie OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endriu_1000
A nie zauważyłeś, że on tak jak ja podkręcił kartę Riva Tunerem ? W dodatku ma całkiem podobną (ja mam GF 4 MX, a to prawie to samo). Ściągnij sobie Riva Tunera i też sobie podkręć, a może będzie OK.

Też kiedyś używałem Riva Tunera i mam niemiłe wspomnienia. Coś się spaprało z CMOSEM bodaj. Zresztą karty nie podkręcę. Tak jak mówiłem wrzucilem ją (grę) na XP i chodzi równie płynnie jak poprzednie części. Więc potrzeby podkręcania nie ma.

EDIT>>>> A że to temacik o THPS-ie: Mógłby ktos podrzucić linka do jakiejś fajnej strony z solucjami? Bo przydałaby mi się (i zapewne nie tylko mi) solucja do THPS 3 i 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś może, czy da się "wyciągnąć" (exportować) muzę z THPS4? W THPS2 robiło się to przy pomocy RAD Video Tools, w THPS3 po prostu włączało się pliki w Winampie, można też było zmienić format na mp3, a tutaj? Muzyka bardzo mi się podoba, więc zależałoby mi na tym. Z góry dzięx za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby moc sluchac muzyki w formacie *.smo (z thps4) wejdz na stronke http://filext.com/detaillist.php?extdetail=SMO i sciagnij tam jeden z wymienionych programów (masz cale 2 do wyboru :-D)za pomoca ktorych bedziesz mogl odpalic muze w formacie *.smo

p.s. jak ktos zna sposob jak przezucic muze z formatu *.smo do *.mp3 piszcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Loonatyk

Wiecie co? A ja się strasznie dziwię polskim dystrybutorom, ze wydaja gre, rok po swiatowej premierze. Ja przepraszam, ale to logiczne, ze "mniej cierpliwi" juz dawno zaopatrzyli sie u pirata. Wstyd. Nawet niska cena nie sprawi, ze gre kupią niezliczone rzesze...

Osobiscie - zawsze pogrywalem milo w THPS, ale tym razem wstrzymam sie od zakupu...

WSTYD!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endriu_1000
Wiecie co? A ja się strasznie dziwię polskim dystrybutorom, ze wydaja gre, rok po swiatowej premierze. Ja przepraszam, ale to logiczne, ze "mniej cierpliwi" juz dawno zaopatrzyli sie u pirata. Wstyd. Nawet niska cena nie sprawi, ze gre kupią niezliczone rzesze...

Osobiscie - zawsze pogrywalem milo w THPS, ale tym razem wstrzymam sie od zakupu...

WSTYD!

Eeee tam, nie przesadzaj, ja myślę, że i tak dużo ludzi kupi teraz THPS 4. Bo jest po polsku, tanio, a do tego jest w niej dodana polska muza. Ci którzy kupują oryginały i tak kupią oryginała, a ci którzy kupują na codzień piraty, mogą się i tak skusić. Zresztą: ufi, jak ten programik nie jest duży (ten od muzyki) to wyślij mi go mailem, OK?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie w 100% zgadzam z Loonatykiem rok po premierze wydawac gre, po raz poerwszy??. Dobrze ze wydali ją tylko po 19,99zł a nie po premierowej cenie 99,99 zł tak jak to przewaznie robi CD-Projekt. A pozatym jak ktoś chciał sobie pograć w thps4 wcześniej na 1000% kupił ją u pirata. Ja sam gralem w thps4 na PS2 i u siebie na kompie juz jakiś rok temu, wiem ze to jest nielegalne ale co miałem zrobić??

P.S. Andrew_1000 klikni se sam na (a)dres który podałem w poprzednim moim poście i sam se ściagnij ten programik (jeżeli potrafisz) bo na pewno ja ci go nie prześle. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehm. Mi się zawsze wydawało, że THPS4 został w Polsce wydany już dawno... :? Przynajmniej już wiele miesięcy temu w Empikach do kupienia była przynajmniej wersja na GBA, być może też na PS2, a pewny byłem, że na kompa też, a aktualne wydanie to reedycja, tyle że spolszczona, z dodaną polską muzą i za 20 zeta. Pewni jesteście, że tak nie było? :?

PS. A na tym forum lepiej nie przyznawać się do korzystania z piratów (nawet tych konsolowych), bo Was moderatorzy zgarną. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endriu_1000

Jak znam życie THPS 4 był wydany, tylko sprowadzony z zachodu po zachodniej cenie. Zresztą to chyba nie topic na takie pytania?

P. S. A ty ufi nie szpanuj, (dla niewtajemniczonych: to mój kumpel tylko udaje, że się nie znamy :) ) i wyślij tego maila, szujo :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo rozmawiacie o problemach z grą albo robicie tu śmietnik - na to drugie nie pozwolę.

Miałem wykasować wszystkie posty począwszy od posta Loonatyka ale oszczędzę sobie tego. Tak czy inaczej proszę o nie kontynuowanie już tej bezcelowej dyskusji. To nie jest temat dotyczący polityki prowadzonej przez polskich dystrybutorów, jeśli zobaczę tu jeszcze jakieś posty nie dotyczące konkretnych problemów z THPS4 polecą ostrzeżenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Szaitisie mam masz racje ten topic mial byc i problemach z thps4 a stal sie rozwarzaniem o piractwie i polskich wydawcach gier pc, ale czy to komus robi trzywde czy to boli (chyba nie). A tak wogle powinien byc taki topic w ktorym mozna by powytykac bledy wydawcow. Powinni oni poznac wszystkie bledy jaki popelniaj i w przyszlosci ich nie powtarzac.

THX za wysluchanie mnie i przeczytani tego posta

Drogi ufi2, odpowiedzi udzieliłem Ci w "Uwagach do moderatorów" ponieważ byłeś uprzejmy tam również się dopisać. Nadal proszę o nie kontynuowanie tutaj przedmiotowej dyskusji dotyczącej wydawców i piractwa. Dziękuję - Szaitis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT>>>> A że to temacik o THPS-ie: Mógłby ktos podrzucić linka do jakiejś fajnej strony z solucjami? Bo przydałaby mi się (i zapewne nie tylko mi) solucja do THPS 3 i 4.

Solucje do praktycznie każdej gry (niestety po angielsku) znajdziesz na www.gamefaqs.com.Na www.thps.lem.com.pl jest bodajże solucja do THPS 3, do THPS 4 chyba nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...