Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinkman

Rozwiązany: Mirror's Edge

Polecane posty

Hej!

Mam pewnie problem z jednym miejscem, którego za nic nie mogę przejść. Już jakiś czas próbuję i nic mi nie wychodzi. W załączniku są trzy screen'y z miejscem - jeśli ktoś potrafi mi pomóc, bardzo dziękuję.

Pozdrawiam

post-51128-1265034457_thumb.jpg

post-51128-1265034522_thumb.jpg

post-51128-1265034533_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trzecim screenie u2 pod sufitem widać otwór (czerwona ramka), tam się musisz dostać. Niestety nie pamiętam jak to bylo :P. Zdaje się ze dało się dostać na górę wspinając i biegając po szybach wentylacyjnych. Looknij na youtuba, pewnie jest jakis gameplay z tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie miejsce, gdzie wspinasz się po wentylacji, a jak nie doskoczysz w miejsce pokazane na screenie spadasz głeboko w dół takiej "studni"? Pamiętam, że też się z tym męczyłem, jedno z trzech miejsc w grze, które było dla mnie frustrujące. Niepamiętam tylko który to rozdział, więc sprawdż. Opisać nie opiszę, bo się zapętlimy w nieporozumieniach, polecam obejrzenie playthrough:

W YouTube wpisz "mirror edge playthrough chapter <numer_rozdziału>" i powinieneś znaleźć film instruktażowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Wiem jak to zrobić, gdyż ten fragment dał mi w kość, a z racji, że mój brat niedawno przechodził grę, to pamiętam. Musisz biec po ścianie tej widocznej na screenie 3 (tej z tą strzałką i napisem 4b) i odbić się od niej w dobrym momencie i doskoczyć do tej wentylacji. Męczyłem się z tym z godzinę, ale w końcu doszedłem jak to zrobić, a mój brat, dzięki mojej pomocy, przeszedł to za drugim podejściem, bo za pierwszym, Faith zablokowała się w barierce i nie chciała iść w żadną stronę. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...