Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MalfiRaggraClan

System zawiesza się po jakimś czasie, nie pomaga nawet Ctrl+Alt+Del

Polecane posty

... no i skasowałem te wirusy programem Malvarebytes no i mi się partycja nie może uruchomić! Otwiera się okno "Otwieranie za pomocą" i tam są programy, które nie uruchamiają dysku. To są programy zainstalowanie na dysku, a normalnie powinno mi partycję dysku uruchamiać z Eksploratora Windows. Pomocy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio za każdym razem uruchamiałeś wirusa (czy coś podobnego), więc jest postęp. Daj logi z RSITa i OTLa, to naprawimy to. Na partycję powinieneś móc się dostać klikając na ikonkę prawym przyciskiem myszy i wybierając otwórz, lub jeśli nie zadziała, to eksploruj powinno dać radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz notatnik, wklej do niego to co poniżej

Windows Registry Editor Version 5.00

[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\Z]

[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\{0ea98276-0da7-11df-8ce6-806d6172696f}]

[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\{4bd5ff31-08e7-11df-a7b0-000000000010}]

[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\{e0f3dc59-08da-11df-a557-806d6172696f}]

[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\{e0f3dc5f-08da-11df-a557-806d6172696f}]

[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\{e0f3dc60-08da-11df-a557-806d6172696f}]

[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\{e0f3dc61-08da-11df-a557-806d6172696f}]

zapisz to jako fix.reg i uruchom.

Poza tym wszystkie pamięci przenośne wyczyść ze szkodników za pomocą programu FlashDisinfector.

Rejestr przeczyść za pomocą programu CCleaner (coby usunął błędne wpisy, które jeszcze zostały po usuniętych wirusach).

Po wykonaniu powyższych rzeczy daj nowy log z RSITa.

[edit]

Jeśli chodzi o skrypty, to pisze się je w notatniku (czy w czymś podobnym), tylko dla różnych programów te skrypty mają różną budowę. Tu wystarczy prosty skrypt dla edytora rejestru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.reg to rozszerzenie? To bardzo ważne, wiesz. Bo ja ustawiłem, by ukrywać najważniejsze rozszerzenia plików...

Sevard, JAK TY TO ZROBIŁEŚ?! To działa! Mała modyfikacja?... znaczy się, dopisanie jakieś cyferki, co nie?

... jeszcze coś... jak wkładam Pendrive'a to mi się wyświetla, by włożyć czytniki kart... ale ja ŻADNYCH czytników nie wkładałem i nie wyjmowałem, jak był włączony eksplorator... nie wiem jaki to jest wpis w rejestrze, więc nie mogę tego zrobić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, .reg to rozszerzenie.

[edit]

Wystarczy wiedzieć co należy usunąć, a dalej już z górki. Większość szkodników działa według tego samego schematu.

... no to co zrobić z tym czytnikiem?

Wpadłem jak ty to zrobiłeś... 8gikcfk to był spyware i on blokował dostęp do dysku. Skasowałeś linijkę 8gikcfk i resztę, a zostawiłeś tyko do cyfry ...2. Tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak...

Komputer dalej się zacina, gdy gram w gry... jest coś takiego:

...

1. znienacka obraz w grze nie odpowiada, później dźwięk się zacina no i "Kapput".

... no i log z RSIT-a po wszystkich naprawach, o jakich mówiłeś:

log2_after_fix.txt

Oto screen z błednym czytnikiem. Proces: Explorer.EXE:

B____d_z_czytnikiem_kart.bmp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...