Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kilerfcb

Rozwiązany: DIRT 2 problem przy włączeniu

Polecane posty

Witam

Mam ogromny problem z grą DIRT 2. Mianowicie, podczas włączania, wyskakuje mi czarny ekran z logo DIRT 2 czyli tak jak powinno byc, jednak po chwili wyrzuca mnie do systemu i pojawia się raport "wysyłaj/nie wysyłaj. Nie mam bladego pojęcia co z tym jest. Mam tą grę na 2 systemach XP i 7 na dwoch oddzielnych dyskach. Na Win7 działa bezproblemowo, natomiast na XP nie chce :/ Robilem nawet reinstalacje systemu i problem dalej występuje. Testowałem już stare/nowe sterowniki karty graficznej, miałem starsze i nowsze wersjie GFWL i na prawde nie mam bladego pojęcia czemu to nie chce działać.

E5200 2,5GHz@ 3,5GHz

P5Q-E

2 GB DDR 2

RADEON 5770 1GB

SEAGATE 500GB

Windows XP Service Pack 3

Bardzo proszę o jakieś rady

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy cię to pocieszy ale mam ten sam problem. Forum gry ma sporo postów na ten temat ale żadnych rozwiązań które zadziałałyby u mnie. Codemasters trochę mailowało ze mną potem chyba im się znudziło. Najdziwniejsze jest to że demo działa bez problemu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare dyski ATA mi leza.. chyba jeden podepnę i zainstaluje tam system na swiezo a potem DIRTA, bo mnie juz krew zalewa... moge spokojnie grac na Win7 ale to musze sie specjalnie przelaczac z XP na 7, a to czasami niekomfortowe jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...