Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SunnyMan

Rozwiązany: BF: Bad Company 2 - gdzie kupić

Polecane posty

Witam,

Chciałbym w najbliższym czasie zakupić Bad Company 2. Mozę nawet dziś jak się dowiem co i jak :D. Bardzo mi zależy na beta keyu który teraz można dostać przy pre-orderze. Na sklepie gry-online jest wszystko cacy piszą, że keye są itp. ale przy zamówieniu tylko opcja przelewu lub pay pal. Co mi niezbyt odpowiada :/ Wolałbym za pobraniem. Nie chcę się naciągnąć i nie dostać beta keya. Patrzyłem na ultime, wirtusa itp - gra jest, ale czy można im zaufać? Na sklepie gram.pl keye już wyczerpane. Więc moje pytanie. Czy ktoś zamawiał grę z innego sklepu niż gol i gram.pl i dostał beta key? Jaki to sklep?

Dzięki z góry za odp.

Pozdrawiam

Konrad

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spokojnie brać z ultimy ;)

Wirtusa ci odradzam, jak raz (jedyny) u nich coś zamówiłem to dostałem to po 1,5miesiąca, ponieważ nie mieli tego w magazynie, a raczyli mnie o tym poinformować dopiero po 2tygodniach :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niestety nie ;p trochę się spóźniłeś, teraz może być ciężko dostać tego cd-key bo beta się już zaczęła ;)

jeszcze wczoraj widziałem że edycja limitowana (z betą) jest dostępna, a teraz taki napis: Uwaga! Nakład edycji limitowanej został wyczerpany przez zamówienia przedpremierowe, zapraszamy do składania zamówień na edycję zwykłą..(bez bety)

więc sorki, ale na ultimie nie dostaniesz bety :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sklepie gry-online jest wszystko cacy piszą, że keye są itp. ale przy zamówieniu tylko opcja przelewu lub pay pal. Co mi niezbyt odpowiada confused_prosty.gif Wolałbym za pobraniem.

A tak w ogóle to dawali klucze dla opcji "za pobraniem"? Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby coś takiego robili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sklepie gry-online jest wszystko cacy piszą, że keye są itp. ale przy zamówieniu tylko opcja przelewu lub pay pal. Co mi niezbyt odpowiada confused_prosty.gif Wolałbym za pobraniem.

A tak w ogóle to dawali klucze dla opcji "za pobraniem"? Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby coś takiego robili.

Ja zamówiłem na gram.pl i dali mi klucz za pobraniem. :P

Ale teraz szukam jeszcze gdzieś dla brata, bo on też chce zamówić z keyem za pobraniem, a na gram już zabrakło kluczy.

Ale jak macie jakieś info gdzie jeszcze można dostać, to piszcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...