Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Baroso

Karta sieciowa

Polecane posty

Mam pewien problem. Nie wiem czy mam w swoim komputerze kartę sieciową. Kiedy włączam program Everest, niby znajduje mi jakąś kartę sieciową. Nie jestem pewien, czy on nie wykrywa mi urządzeń internetowych(takich, dzięki którym działa mi internet.) Wykrywa mi karte sieciową - Intel® PRO/100 VE Network Connection. Czy dzięki tej karcie, będę mógł przenosić komputer do innych pokoi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem rzecz biorąc chcę, aby móc przenieść pc do innego pokoju, i żęby net działał. Mam router: TP-LINK TL-WR740N. W domu jest 1 pc i 1 laptop, z czego cały sprzęt jest podłączony do mojego pc. Internet z kablówki. Gniazdo, do którego było możliwe podłączenie internetu, jest w tym pokoju, w którym nie był komputer. Trzeba go było przenieść. Fachowcy powiedzieli, że jak kupię sobie kartę sieciową to będę mógł przenieść z powrotem pc do jakiegokolwiek pokoju w domu a net będzie działał. Teraz sprawdziłem, że mam kartę sieciową, w końcu do niej podłączony jest router. Nie wiem o co im chodziło i chcę żeby mi to ktoś rozjaśnił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...