Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JDog

Rozwiązany: Mass Effect 2 problem z wczytywaniem się

Polecane posty

Kupiłem grę Mass Effect 2 EK. Gra włącza się normalnie naciskam 'Nowa Gra' przechodzi do ekranu wczytywania i zawiesza się.

Mój sprzęt :

procesor AMD 2.0 ghz dwurdzeniowy (dokładnego modelu nie znam)

ATI Radeon 4830

1gb RAMu

Win XP

Wie ktoś co z tym zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo daje nową grę-import postaci z ME1-wczytywanie się..... (zwiecha kompa)

Żeby było ciekawiej ściągnąłem coś że nie ma obrazu wczytywania i gra ruszyła... Miałem niesamowite lagi przez całą pierwszą cut-scenke nie mogłem zacząć grać. Wkurzyłem się i ściągnąłem gotowego save z ME2 i gra działa zdecydowanie lepiej. Ale ja chce grać swoją postacią i przejść grę od początku a nie zaczynać w środku....

Spróbuj w googlach wpisać "mass effect 2 single core" mi pomogło tylko z loadingami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ci radzę ( sam to zresztą zrobię ) zainstaluj mass effecta 2 u jakiegoś kumpla z lepszym kompem i dojdź sobie do momentu pierwszego zapisu ( po zmartwychwstaniu) potem zgraj sobie sejwa do siebie i może być gitez ;).v

Aha i mógłbyś dać linka do tego sejwa co ściągnąłeś bo chciałbym zobaczyć czy mi też będzie lepiej działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak nie rozwiązuje całkowicie problemu. Często po wczytaniu się jakiejś misji następuje cutscenka i podczas ich trwania gra ma znowu kosmiczne lagi. Muszę zapisać a następnie wczytać grę po obejrzeniu lub przewinięciu filmiku żeby znowu gra działała płynnie. To trochę dziwne biorąc pod uwagę że gameplay jest płynny zanim włączy się filmik ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.mam ten sam problem znalazłem na jednym z forum takie coś.Jesli komus gra zawiesza sie na loadingach/ma freezy wystarczy:

utworzyc bezposredni skrot (nie launchera) do gry na plupicie i dopisac -nomoviestartup

Gra pomija wszystkie filmiki .bik i powinno byc wszystko ok. Nie bedzie tez zadnego ekranu ladowania tylko czarny ekran.

Chociaz nie testowalem tego do konca gry, wiec moze byc roznie

działa wam to??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę Mass Effect 2 EK. Gra włącza się normalnie naciskam 'Nowa Gra' przechodzi do ekranu wczytywania i zawiesza się.

Mój sprzęt :

procesor AMD 2.0 ghz dwurdzeniowy (dokładnego modelu nie znam)

ATI Radeon 4830

1gb RAMu

Win XP

Wie ktoś co z tym zrobić ?

ściągnij nowego patcha: http://social.bioware.com/page/me2-patches

Pomaga i nie trzeba kombinowac z zadnym podmienianiem plikow ani innymi rzeczami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka mam problem mam gra mass effect 2 i jestem pod koniec gry i mam problem bo jak wczytuje mi się to nie chce się wczytać do końca tak jak by komputer się zawieszał ?? przeleciałem przez ten przekaźnik omega 4 i już ląduje po walce z statkiem żniwiarzy i dalej się wczytuje i nie chce się . proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...