Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ravinius

Rozwiązany: Mass Effect 2 aktywacja dodatkowych broni i pancerzy

Polecane posty

Witam. Wie ktoś może gdzie trzeba wpisać kod odblokowujący dodatkową broń i pancerz z edycji kolekcjonerskiej Mass Effect 2. Według instrukcji trzeba to zrobić na www.masseffect.com ale albo ja jestem zupełnie ślepy albo tam nie ma gdzie tego zrobić, jest tylko rejestracja karty cerberus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź ale nie chodzi mi o kartę systemu Cerberus, tylko o bonusowy pancerz i karabin zamieszczony w edycji kolekcjonerskiej. Według instrukcji należy wejść na stronę www.masseffect.com. Tylko że na tej stronie niezależnie od wersji językowej nie mogę znaleźć miejsca gdzie należy wpisać kod odblokowujący.

Edit: Jednak miałeś racje. Nie wiedziałem po prostu że można mieć 2 kody do sieci cerberus. Dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam z Mass Effect'em 2 problem z aktywacją cerberusa, otóż, po instalacji gry(nie uruchamiałem jej) uruchomiłem menu na pulpicie, i kliknąłem na zawartość do pobrania. No to wsadziło mnie do strony bioware z tego co pamiętam na moje konto i w miejsce gdzie trzeba było wpisać kod wpisałem go, potem ściągnąłem zawartość z Zaeedem i ze strefą katastrofy Normandii, i.... nic. Nic mi się nie wyświetla w dzienniku, a jak próbuje wpisać ten kod jeszcze raz w menu ME2 to pisze, że już został użyty...

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam z Mass Effect'em 2 problem z aktywacją cerberusa, otóż, po instalacji gry(nie uruchamiałem jej) uruchomiłem menu na pulpicie, i kliknąłem na zawartość do pobrania. No to wsadziło mnie do strony bioware z tego co pamiętam na moje konto i w miejsce gdzie trzeba było wpisać kod wpisałem go, potem ściągnąłem zawartość z Zaeedem i ze strefą katastrofy Normandii, i.... nic. Nic mi się nie wyświetla w dzienniku, a jak próbuje wpisać ten kod jeszcze raz w menu ME2 to pisze, że już został użyty...

Z góry dziękuję za pomoc.

Sprawdź komputer osobisty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że właśnie nawet w dzienniku mi sie nie pojawiło nic, a na Omedze byłem i Zaeeda nie ma.

P.S:Za każdym razem jak wchodzę na ME2 to mi pisze:

"Nie udało się uwierzytelnić zawartości do pobrania. Zaloguj się do sieci Cerberusa z konta, na którym dokonano kupna zawartości pobrania.

Zaeed

Normandy Crash Site"

Nie wiem o co biega. Tak samo z pancerzem krwawego smoka, jak w DA się pojawił i było wszystko OK, to tutaj nie ma żadnych informacji o tym.

Przypominam że oba kody wprowadziłem na stronie bioware.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam:

Wznów

Nowa gra

Wczytaj grę

Dodatki

Wyjście z gry

Obok jest jeszcze ten komputer jakby, gdzie pisze"Sieć Cerberus-połącz się" ale jak chce sie połączyć z Cerberusem i wprowadzam ten kod, to pisze że został już użyty, bo nie mogę go 2 razy wprowadzić :| :dry:

A ten kod to ja wprowadziłem na bioware, a nie w mass effect 2 więc do Cerberusa mnie nie zalogowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem w tym, że w grze nie mam jak wprowadzić hasła i loginu EA... tylko jak daje "Połącz się" z cerberusem to muszę 2 raz ten kod wprowadzić...przeczytajcie prosze dokładnie co napisałem...szczególnie tą informacje na początku przy starcie ME2...

Btw, molochrb, jak aktywowałeś te dodatki, tzn. gdzie wprowadziłeś kod ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób Którym wyskakuje

"Nie udało się uwierzytelnić zawartości do pobrania. Zaloguj się do sieci Cerberusa z konta, na którym dokonano kupna zawartości pobrania.

Zaeed

Normandy Crash Site"

Wchodzimy w Dodatki=>Opcje=>Sieciowe

wpisujemy nasz Adres E-mail i hasło z kąta EA i już jesteśmy podłączeni pod cerberusa

wszystkie Kody wpisujemy http://social.bioware.com/redeem_code.php

Będąc uprzednio ZALOGOWANI do naszego konta EA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4nch3z

Zrobiłem tak jak mówiłeś, wszystko idzie dobrze, tylko że jak w grze loguje się do mojego konta EA to potem muszę znowu wprowadzić ten kod Cerberusa i jak wprowadzam to pisze mi że jest używany.. :icon_cry::rozpacz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo już wpisałeś kod i jest on używany na twoim koncie EA

wejdź tutaj http://social.bioware.com/user_entitlements.php i masz do ściągnięcia dodatki jeżeli masz te dodatki ściągnięte i zainstalowane i gra od razu łączy się z Cerberusem to dodatki są już aktywne nie ma potrzeby 2x wpisywać kodu

Kod jest tak na prawdę Bonem na Zeeda i Wrakowisko Normandi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Zaeeda i Normandię dawno ściągnąłem, problem w tym że za każdym razem gdy wchodzę na ME2 pisze mi że nie można ich uwierzytelnić, bla bla bla.. i żadne logowanie się do konta EA w grze nie przynosi oczekiwanych rezultatów.

Czyli zainstalowane są, ale tak jakby ich nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Terminus armor też pokazuje się w szafie i karabin w zbrojowni bo mam kody instalowałem kilka razy i nic proszę o pomoc, w wiadomościach mam że pancerz można zmienić w szafie Proszęo pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...