Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KrajeScS

Przypadek, czy może to specjalnie?

Polecane posty

Nie mam talentu do pisania tekstów więc bez rozpisywania się przejde do sedna sprawy :tongue:. Wczoraj coś mnie wzieło żeby sobie przejżeć stare numery naszego kochanego CDA. Wszystko było elegancko aż natrafiłem na nr 10/2007. Kiedy czytałem opis zawartości czasopisma znajdujący się na jego okładce dotarło do mnie, że niedawno widziałem coś podobnego. Po dłuzszej chwili namysłu, gdy straciłem już nadzieje, że znajdę rozwiązanie tej zagadki, wziąlem do ręki najświeższy nr CDA i mnie ołśniło. O co mi chodzi zobaczcie sobie sami:

Oryginalna fotka: http://yfrog.com/1sdsc02673ngj

Fotka z wskazówką: http://yfrog.com/jvdsc026731j

No i teraz pytanie jak w temacie !

Co wy o tym myślicie? A może sami wyłapaliście jakieś takie cośki w CDA? Jeżeli tak to się podzielcie :wink:.

P.S. Jeżeli w tekscie są jakieś ortografy, czy inne błedy to sorka, ale jak już wspominałem nie mam talentu do pisania tekstów :cool:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem, czego chcesz się w tym doszukiwać. Czego to ma Twoim zdaniem dowodzić? Jedynki tych gier miały premiery w podobnym okresie czasu, co teraz dwójki (w przypadku Wieśka pogłoski o dwójce). Nic więc dziwnego, że o tych grach pisano w podobnym okresie czasu i teksty o nich znalazły się w jednym numerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem, czego chcesz się w tym doszukiwać. Czego to ma Twoim zdaniem dowodzić? Jedynki tych gier miały premiery w podobnym okresie czasu, co teraz dwójki (w przypadku Wieśka pogłoski o dwójce). Nic więc dziwnego, że o tych grach pisano w podobnym okresie czasu i teksty o nich znalazły się w jednym numerze.

Porównaj okładki.

Widzisz Bioshock, Mass Efect etc. ?

To spójrz na ich pozycje w aktualnym i starym numerze.

To napewno nie jest przypadkowe ulozenie ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół przypadek, pół specjalnie moim zdaniem.

Przypadkiem jest to że bety/recki/zapowiedzi tych gier ukazały się w komplecie i w numerze starym i nowym

Specjalnie bo na okładce bety/recki/zapowiedzi mają swoje określone miejsce. A i ustawia się je wg tego jak ważne są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno spisek NASA z MENSĄ. Na pewno to wróży rychły koniec świata, upadek Ameryki i nowy porządek świata. Do tego atak kosmitów itp. A tak bardziej poważnie, zbieg okoliczności, chociaż fajnie to wygląda. Choć jeśli na obu okładkach byłby ME to to może już by był spisek ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie pewną zależność:

Cezar 3 -> Imperium Romanum (Rzym)

Thief (3) -> Ninja Blade (złodziej i ninja)

Podróż do wnętrza ziemi -> So Blonde (przygodówki)

Idźmy dalej:

Wiedźmin 2 jest dopiero w produkcji za to 1 jest w Beta Testach (poziom wyżej jeśli chodzi o produkcję).

Bioshocka 2 jest "Już graliśmy", a 1 jest MEGA RECEZNJA (znów 1 poziom wyżej).

Mass Effect 2 jest Pierwszy w Polsce, a 1 jest Tematem Numeru (na równi mniej więcej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem żadnej teorii bym się nie doszukiwał ale respect za spostrzegawczość

Do tego tez na pierwszej stronie i zapisane alfabetem lacinskim! To nie moze byc przypadek...

...ale zmartwie was - to zupelnie przypadkowa zbieznosc. Gratulacje za zauwazenie tego, ale nie ma w tym zadnego planu, zwiazku, spisku. Jak ktos pisal - pewne gry wychodza razem, potem za jakis czas kolejne czesci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...