Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pawelcichy

STAR WARS KNIGHTS OF THE OLD REPUBLIC

Polecane posty

Witam. Mam problem. Podczas grania w Star Wars wyskakuje mi okno Nie Wysyłaj i gra się wyłącza. Dzieje się tak po około 10 minutach gry.

Mój komputer to Intel Core2Duo E8400 , Nvidia GeForce GTX 260 , Dysk 500GB Seagate, 4 GB RAM. Nie wiem co zrobić, grę kupiłem 2 dni temu i nie mogę sobie nawet pograć.

Proszę o szybką odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem. kupilem kotora i jestem przy ostatniej gwiezdnej mapie na korriban (test na sitha). w jednej komnacie sa dwa stwory, nie pamietam jak się nazywają, ale jak pokonuje jednego to pokazuje sie blad "nie wysylaj"o wyrzuca do pulpitu. co do samej gry dosc czesto pojawia sie ten blad w losowych momentach (w cigu np 2 godz. np.: 3 razy). czy ktos tak mial i co doradza?

Prosze o pomoc!!

PS.: spotkalem sie z czyms takim ze gra jest za stara do nowego systemu to jest ze niepoprawnie dziala przy SP3 lub przynowych sterownikach do karty graficznej. niestety nie mam zamiaru sciagac starszych sterowników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie potrafię tego naprawić, ale za to wiem jak to ominąć.

Otóż uwaga bo to ważne:

Podczas walki z tymi "stworami"(tak będzie łatwo skumać niż je nazywać)

należy wcisnąć klawisz szybkiego zapisu, zwłaszcza gdy walka dobiega końca. Normalnie nas wyrzuci, ale gra zapisze się zaraz po walce bez żadnych błędów(tak było u mnie).

Nie daje glowy że zadziała, ale warto sprubować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam 2 problemy z grą.

Po 1: czy jest jakiś patch co usuwa ten bug, który zmniejsza otrzymywane pkt umiejętności o 1? Mam na myśli pkt otrzymywane co awans, które można przeznaczyć np. na rozwinięcie spostrzegawczości, programowania, skradania się itp. Z tym błędem jest mi trudno grać i nie pasuje mi do strategii ten 1 pkt mniej :(

Po 2: gra zwyczajnie zawiesza mi się od czasu do czasu, a już zawsze przy niektórych twarzach podczas zmiany portretu tworzonej postaci i prawie zawsze po wyjściu z tworzenia postaci. Jest jakiś patch co naprawia ten błąd, który pojawia się może ze względu na sterowniki czy model karty graficznej albo czegoś? Może ktoś się z tym spotkał już?

Mam wersję 1.03

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...