Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GoGeTa

Ciągły pisk z jednostki centralnej podczas grania.

Polecane posty

Tak jak w tytule. Podczas grania w NIEKTÓRE gry z jednostki centralnej wydobywa się uciążliwy i bardzo wkurzający dźwięk. Dzieje się tak podczas grania w LOKI, oraz metin 2, przy cs 1.6 jest normalnie. HELP.

1. Być może słyszysz przepływ powietrza wokół płyty CD/DVD - płyta kręcąc się szybko mieli powietrze, niektóre bywają ciche (lepiej wyważone, bardziej gładkie?), inne potrafią trochę hałasować.

2. Wiatraki itp. - przy małym obciążeniu mogą kręcić się wolniej, pod obciążeniem - przyspieszają i wtedy je słychać.

3. Jeżeli masz monitor CRT to przy pewnych parametrach obrazu mogą wyć cewki. Aby to słyszeć trzeba mieć dobry słuch, ale pisk jest wyjątkowo obrzydliwy (wysokie tony).

4. Niektóre dyski twarde też potrafiły.

5. Standardowo piszczą rozmaite rdzenie transformatorów. Ale ten pisk nie zależałby od tego, w jaką grę grasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buczek93 - to nie wycie tylko pisk.

Jak pisał xandi podaj konfigurację kompa. Może masz podkręcony procesor i jest jakaś opcja w biosie włączona np. jakiś TURBO czy coś innego i wtedy komputer nie działa stabilnie. Nie wiem czy to możliwe, ale to mi przyszło na myśl :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym obstawiał cewki

Ja też, najlepiej niech autor poda pełną konfigurację komputera (ważny jest model zasilacza).

Może wiatraki

2. Wiatraki itp

Sprawdźcie sam różnice między wiatrakami a wentylatorami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...