Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

doctor45

Rozwiązany: RTL Ski jumping 2007 czy Winter Sports 2008

Polecane posty

Witam

Chciałbym zagrać w dobry symulator skoków narciarskich. I tu mam Problem nie wiem co lepsze RTL Ski jumping 2007 czy Winter Sports 2008. Chodzi mi głównie o to ,aby było trochę skoczni z reala (ew. zawodników). Nie wiem co wybrać. Może jakoś inną tanią podobną grą (Dsj3 odpada). Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym zagrać w dobry symulator skoków narciarskich. I tu mam Problem nie wiem co lepsze RTL Ski jumping 2007 czy Winter Sports 2008. Chodzi mi głównie o to ,aby było trochę skoczni z reala (ew. zawodników). Nie wiem co wybrać. Może jakoś inną tanią podobną grą (Dsj3 odpada). Proszę o pomoc.

Winter Sports jak sama nazwa mówi są to sporty zimowe w których znajdą się też skoki narciarskie ale jeśli dobrze pamiętam to na 1 skoczni :)

Natomiast Ski Jumping 2007 to jest gra całkowicie poświęcona tej dyscyplinie na której Ci zależy. Gra na początku jest spoko, 3,4 sezony jak się już będzie najlepszym i się nudzi, a na dodatek z czasem wychodzą jej kuriozalne błędy i niedociągnięcia. Tak na prawdę to nie ma porządnej gry o skokach. Polacy coś próbowali zdziałać, ale też to cudne nie było. Zaletą Ski Jumping 2007 jest dość fajna fizyka, za to o bugach nie będę pisał bo nie mam na to nerwów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...