Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Webikastrator

Sieć

Polecane posty

Z moich obserwacji wynika, że najlepsze telefony w niskich cenach ma Play. Najpierw jednak wybrałbym sieć patrząc na osoby, do których się dzwoni. Ja poszedłem do Play i tak wszyscy znajomi musieli się przestawić, bo było im drogo.

No i najważniejsze - czy na prawdę potrzebny Ci abonament? Dużo korzystniej wypada 'na kartę'. Masz tam swoje 50zł i możesz wydać na co chcesz, a nie tylko na rozmowy i esy. Gdy chcesz kupić grę, albo aktywować jakiś pakiet - dostajesz bonus do rachunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Cię rozumiem. Pan po awarii w300i poszedłem w Abonament. Telefon mam fajny [Nokia E51], ale abonamentem jestem zawiedziony. Nie mogę sobie wykupić z puli pakietu, gry itp. Dla osoby żyjącej na kubeczku rodziców jest to spory problem. Najlepszym wyborem jest telefon na kartę + aparat za gotówkę, albo podpisanie umowy. Mama bierze sobie nowy numer, a Ty telefonik :) Pokombinuj, nie daj się uwięzić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zastanów się nad Play Mixturą... ja mam w Playu 2 telefony ( abonament i mixtura ) i powiem szczerze...z abonamentu jestem trochę zawiedziony, bo mms-y są naliczane poza abonamentem, tak jak wejście do internetu. Natomiast w Play Mixtura (ja mam 30) masz tel na kartę, a po dwóch latach wymieniasz na nowy jak w abonamencie. I niewykorzystana kasa nie przepada tylko przechodzi na następny miesiąc. A i foniacze są też w przystępnych cenach. :happy: Tylko w mixie trzeba pamiętać o tym aby doładować fona przed upłynięciem terminu, bo jak nie doładujesz tych np.30 zeta to za odblokowanie numeru zabulisz 50 złociszy.

Poczytaj sobie, a na dole podanej strony masz taką tabelkę "Szczegóły Play Mixtura Pro 30" zapoznaj się z nią http://www.playmobile.pl/pl/play-mix/Play-...-Pro/index.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem właśnie rodziców i okazało sie ,że mojej mamie konczy się za 2 miesiące umowa w Orange. Więc będe mógł wziąć sobie nowy telefon, gdyż jej jest w idealnym stanie i niepotrzebuje nowego (nokia 6300).

Jest to abonament za 40 zł i korzysta ona z tej sieci juz ok. 5 lat. I teraz następujące pytanie jaki wybrać telefon? A co do sieci pozostane w play na kartę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem Plusa i dobrze mi w nim. Jako telefon miałem niedawno LG Cookie (telefon spoko, tylko bateria słabo trzyma jak w większości dotykowych telefonów), teraz mam Nokie 6500 Slide (najlepszy telefon jaki kiedykolwiek miałem i szybko nie zamienię go na inny :P.

Więc polecam gorąco Plusa ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Gofer pisał, należy zastanowić się do kogo będziemy dzwonić i pisać. Jeżeli wybierzemy Play my będziemy mieli stosunkowo tanio, za to inni drogo. Sam mam Play. Lecz gdybym się mocniej zastanowił, anie fajny telefon - biorę. Wybrałbym prawdopodobnie Plusa obojętnie czy na kartę czy na abonament. W abonamencie dostaniesz różne bonusy, miesięczne darmowe minuty i niekiedy sms'y, których ja miesięcznie bym nie wykorzystał. Więc polecam sieć PLUS, abonament.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...