Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cyrec

Rozwiązany: Rozwiązany: King"s Bounty Zmiana wyglądu i rasy

Polecane posty

Przed chwilą znowu przeszedłem grę, bo przyznaję, po tym screenie zbaraniałem. Zrobiłem to, żeby sprawdzić, czy coś się odblokuje. Nic takiego się nie stało. Po dokładnym obejrzeniu zdjęcia sugeruję, że to może być mod albo fotomontaż, ponieważ kapłani mają na nim inną szatę (o ile to są kapłani, może to być równie dobrze inna jednostka o podobnym wyglądzie), obok liczebności oddziałów nie ma wskaźników morale, a pod artefaktem po lewej stronie nie ma ceny. Bardziej skłaniam się ku pierwszej opcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani to ani to, to jakaś wczesna wersja z czasu gdy nie było dobrego artu paladyna, na innym screenie widzę krasnoluda w miejscu gdzie powinien stać człowiek a grafika i twarz są wzięte praktycznie z modelu którym się hasa po mapie

za to w wynikach to też nie są gracze tylko twarze różnych npców wstawione tam dla przykładu

aczkolwiek wcale nie tak trudno zmodować grę tak żeby podmienić parę płaskich grafik i niektórych elementów mechaniki (z dodatkiem gorzej bo jakiś mądrala w polskiej wersji zaszyfrował niektóre pliki potrzebne do modów), proponuję zajrzeć na polskie forum king's bounty jeśli cię to bardziej interesuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...