Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jasiek890

[X360] RRoD, 3 Czerwone Diody Śmierci

Polecane posty

Na Allegro są aukcję naprawy RROD w konsoli Xbox 360 oczywiście z Warszawy tak jak chcesz lecz kosztuję to aż 150zł.Więc cena trochę spora gdyż w Krakowie za taką samą usługę chcą tylko 79zł.Nie wierzycie sprawdźcie na Allegro :)

Nie zawsze to co na Allegro jest tańsze więc być może w Centrum znajdziesz o wiele tańsza naprawę konsolki.

A co do tego że poleciał od niego swąd to pewnie pasta się na procesorze do końca wypaliła i procek się spalił(tak bynajmniej myślę).Może ta naprawa kosztować nawet więcej ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dość sporo kanciarzy na Allegro oczywiście nie tylko w kategorii sprzęt ale także i samochody i wiele innych :)

Zapomniałem dopisać ale za to James przypomniał że nie ma się co w naprawy bawić.Bo to loteria nie które padają po paru godzinach od naprawy a nie które po paru dniach max tygodniu/ach.

Lepiej kupić już nową konsolę chyba ze tą obecną masz jeszcze na gwarancji (w co wątpię gdyż nie pisałbyś tematu gdzie znaleźć serwis jak byś mógł mieć naprawę za darmo) więc lepiej kupić jakąś wersję Arcade+twoje komponenty od zepsutej konsolki i masz nowy sprzęt prawie Elite :)

Chyba ze miałeś Arcade przedtem to nawet na Premium nie będzie wyglądać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak padnie prędzej czy później. Przynajmniej po takich serwisach. Po takich naprawach działa jakoś 3 miechy do pół roku, lepiej ślij do M$, będzie pewniej, a koszty niewiele większe. Do tego od razu masz najnowszą płytę główną i nowe, poprawione chłodzenie

@DOWN - Microsoft :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego już nie masz gwarancji? Po za tym wydatek 200 zł i 1000 zł to raczej jest różnica, więc lepiej go naprawić i sprzedać naprawionego. Wtedy możesz sobie dołożyć do nowego i zaoszczędzisz trochę kasy, tylko jak będziesz sprzedawał to zaznacz że po naprawię, z dwóch względów, jeden uczciwość, dwa uczciwość ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam ten sam problem. Gdy tylko zobaczyłam 3 czerwone lampki myślałam że się załamie, wiedziałam co to znaczy. Również rozmyślałam czy kupić nowy sprzęt, ale doszłam w końcu do wniosku że najlepiej będzie jak zadzownię do polskiego serwisu Microsoftu. I tak teraz spokojnie gram, a i obeszło się bez kupna nowego sprzętu:) Za naprawę i wysyłkę nic nie zapłaciłam gdyż mój xbox był jeszcze na gwarancji. W ogóle naprawa trwała ok miesiąc czasu, dodatkowo dostałam nowy panel:) Tak więc na twoim miejscu zadzwoniła bym do polskiego serwisu dowiedziała się jakie były by koszty naprawy i wysyłki i wtedy zdecydowała czy kupić nowy sprzęt czy oddać do naprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem co się zepsuło i w internecie piszą że są zimne luty czy da się to samemu naprawić?

Xboxa da się włączyć nawet grę tylko jak grę ma się chwilę włączoną xbox się zacina i nic się nie da zrobić tylko go wyłączyć.A czasem go się nie da włączyć bo się świecął czerwone lampki a czasem nie.Jak uważacie co może być zepsute?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIezależnie co jest tu zepsute, sam tego nie naprawisz. Najprawdopodobniej chłodenie które w starych X360 było problemem jakże znanym. Najlepiej oddać do autoryzowanego serwisu, będziesz miał jak nową, chyba że chcesz mieć shit, i na drugi dzień płacić kolejną stówę. Ja bym tego "Iksa" już nie włączał jak nie chcesz go bardziej zepsuć. Oddaj do pożądnego serwisu. Z doświadczenia wiem że można się naczytać o problemie, otworzyć samemu i spróbować naprawić, a potem płakać mamusi żeby kupiła sprzęt za 1200 zł bo nikt nie chce tego naprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę w aktualnych cenach bo swojego zakupiłem jakiś czas temu ale Ty zapewne mówisz o arcade

Kolega Hinata o wersji Elite :)

Więc nie ma w tym żadnego błędu

Jak jest na gwarancji najlepiej wysłać do Microsoftu, być może długi czas oczekiwania ale przynajmniej ma się pewnośc dobrze wykonanej naprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jeśli ma Elite to ma też dysk do niego, raczej bardziej go obchodzi pamięć niż kolor. Ja swoje PSP naprawiałem w nieautoryzowanym niedrogim serwisie na uboczu miasta nic się nie zepsuło, nie cięło, a PSP działa do dzisiaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...