Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczep222

Temperatura

Polecane posty

Sciagnij GPU-Z oraz CoreTemp i zobacz jakie temperatury one podaja.

Musisz otworzyc kompa i go porzadnie z kurzu wyczyscic. Mozesz posunac sie dalej: sciagnij cooler z procka, wyczysc go (t.zn cooler) z kurzu, wymien paste. Tak samo wyciagnij karte graficzna i usun cale swinstwo z niej i jej coolera. Mozesz tez wymienic chlodzenie na bardziej wydajne. Masz wiatraki zamontowane na obudowie? Najlepiej to zrob zdjecie wnetrza kompa (nie komorka) i wrzuc na forum... Jaki masz sprzet?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kurzy czyściłem nie dawno, więc to raczej nie to. Mój konfig kompa to: AMD Athlon X2 7750, DDRII 2GB, HDD 320GB, ATI Radeon HD 4350 512MB, DVDRW.Zasilacz to SL-8400BTX 400W.Niestety bez zdjęć.Myślałem już nad dodatkowym chłodzeniem.Moge kupić maks. do 50 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz to SL-8400BTX 400W

Koniecznie do wymiany.

Odkurz obudowę, poukładaj kable. Ściągnij CoreTemp, GPU-Z, Furmarka i Orthosa . Włącz GPU-Z (włącz opcję zapisu temperatur do loga) i Furmarka. Sprawdź temperatury i je tutaj podaj. Włącz Orthosa i CoreTemp, monitoruj temperatury, podaj je tu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącz zapis do loga w GPU-Z i odpal Furmarka. Podać możesz tylko orientacyjnie najwyższe wartości.

Następnie włącz CoreTemp i Orthosa (Pirority na 9, Test na Small FFTs, przycisk Start i gotowe) i sprawdź najwyższą temperaturę.

A zasilacz trzeba by wymienić na coś pokroju Fortrona FSP-400GHN. Zależy ile masz kasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...