Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xanork

Brak zasięgu

Polecane posty

Samsung Z370 mam już 2 lata i w domu miałem zawsze zasięg na full. Od miesiąca nie może on wykryć sieci. Telefon mam w plusie podobnie jak moja rodzina. Przekaźnik plusa jest na odległości ok. 500 m od mojego domu. Nie jest to wina karty SIM, ponieważ na innych telefonach działa.

W końcu postanowiłem oddać go do serwisu. Myślałem, że brak zasięgu to wina anteny w telefonie, ale okazało się, że w Bydgoszczy (tam jest najbliższy serwis) zasięg jest na full + 3G. W tym wypadku panowie w serwisie odmówili przyjęcia telefonu. Powód - Nie ma czego naprawiać.

Dlatego teraz pytam się was. Co mam w tym wypadku zrobić ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na 100% wina zasilacza w Twoim PC, wymień go!

Powyższe to na pół-serio, to nie jego wina, ale wymienić go należy. Jeśli chodzi o telefon, to ja podejrzewałbym antenę. Najczęściej za normalne GSM odpowiada inna antena, niż za 3G. U Ciebie może nie być zasięgu 3G, tylko GSM, które w Twoim sprzęcie jest [może] uwalone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o telefon, to ja podejrzewałbym antenę. Najczęściej za normalne GSM odpowiada inna antena, niż za 3G. U Ciebie może nie być zasięgu 3G, tylko GSM, które w Twoim sprzęcie jest [może] uwalone.

Dzięki za szybką odpowiedź. Teraz rozumiem.

To na 100% wina zasilacza w Twoim PC, wymień go!

:smile: Też tak podejrzewałem :tongue:

Tak sobie myślałem, aby go wymienić, ale postanowił jeszcze w tym roku kupić nowy sprzęt. Ale dzięki za radę. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...