Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawidek3294443

YouTube nie mogę zmienić wyglądu kanału.

Polecane posty

Wczoraj chciałem sobie w końcu uporządkować kanał na TyTubie. Zacząłem od opisu "O mnie" itp, później wziąłem się za usuwanie filmików, które dodałem do Ulubionych", a które teraz mi się już nie podobają. Na koniec, chciałem zmienić swój motyw. Znalazłem fajny obrazek, który miałem umieścić jako tło, zmniejszyłem go, dodałem, pozmieniałem kolory i chciałem zapisać zmiany. Niestety, nie udało się i pojawiło się: "You have reached your channel customization limit.

You may want to delete some of your custom themes or shorten your profile description." Próbowałem zmieniać poszczególne elementy motywu, zaczynając na samej zmianie kolorów, a kończąc na tle i cały czas pojawia się ten problem. Próbowałem wylogowywać się, usuwać cookies i nadal występuję ten sam problem. Wie ktoś może jak go rozwiązać? :)

Korzystam z XP + SP 3, używam Mozilli, jednak na IE 8 jest to samo.

Przepraszam za błędy w tytule tematu, nie wiem dlaczego tak się stało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z rozmiarami jest dobrze. Wyczytałem w necie, że problem występuję tylko wtedy, kiedy nie jest się z USA (w Stanach ten problem nie występuję), wiele osób pisało, że pomogła zmiana języka na Angielski i lokalizacji na "Wszystkie kraje", ale mi to nie pomogło. Jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, ze robisz tak? :

[Zalogowany] --> Edytuj kanał --> Motywy i kolory --> Opcje zaawansowane --> Obraz w tle (i tu ładujesz swój obraz) po czym wciskasz zapisz zmiany.

Czy przed wciśnięciem "zapisz zmiany" pojawia Ci się ten obrazek ustawiony już jako tło, a jak byś wcisnął anuluj to znika?

Aha i w jakim formacie jest obrazek? Próbowałeś zmieniać formaty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...