Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzwienkoswit

Rozwiązany: Rozwiązany: Używana Warhammer Dawn of War II

Polecane posty

Witam! Kupiłem ostatnio używaną grę Warhammer Dawn of War II. No i została ona już przypisana wcześniej do jakiegoś steama.

Czy jest możliwość jej odpalenia np. za pomocą cracka, czy coś. Gra jest oryginalna z platynowej koleckji. W niecie wiem, że na cracku nie pogram, ale chociaż single.

Bardzo proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracka nie dostaniesz bo jest nielegalny, piracki. Nauczka - na przyszłość nie kupuj używanych gier na Steam.

Poza tym... Ten gościu co Ci to sprzedał zrobił interes życia! Nadal ma grę i jeszcze dostał kasę za darmo!

Popsuj mu humor i zażądaj zwrotu pieniędzy. Inaczej nikt Ci tu nie pomoże, niż dobrą radą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crack nielegalny? Rozumiem w przypadku nielegalnego oprogramowania. Jednak mając oryginał można mieć cracka legealnie. Np. w przypadku gdy gra wymaga internetowej rejestracji, a użytkownik nie ma neta na stacionarnym. Tak instaluje swobodnie, wgrywa cracka i może grać jadąc na oryginalnej płytce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracki są nielegalne - ich używanie to łamanie umowy licencyjnej (fragmentu, który mówi o dekompilacji i modyfikowaniu plików gry - w EULA zwykle jest taki punkt). Smutna prawda jest taka, że zostałeś zrobiony w balona, choć pewna szansa jest. Jak masz dowód zakupu, to wal do pomocy Steama, stosowna fotka/skan i będziesz mógł DoWII zarejestrować na swoim koncie na Steam. Jak nie masz dowodu, to może być problem, ale ja bym zapytał Steamowego supportu, czy mogą Ci pomóc w takiej sytuacji (może jakiś dowód Twojej tożsamości z CD-Keyem na jednej fotce wystarczy, ale koniecznie wcześniej zapytaj).

A jak nie, to zażądaj od sprzedającego zwrotu kasy lub przekazania konta, na którym zarejestrował DoWII, w razie czego postrasz policją/sądem, ponękaj telefonicznie, bywa, że "internetowi twardziele" w takich okolicznościach szybko potulnieją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracki są nielegalne - ich używanie to łamanie umowy licencyjnej (fragmentu, który mówi o dekompilacji i modyfikowaniu plików gry - w EULA zwykle jest taki punkt). Smutna prawda jest taka, że zostałeś zrobiony w balona, choć pewna szansa jest. Jak masz dowód zakupu, to wal do pomocy Steama, stosowna fotka/skan i będziesz mógł DoWII zarejestrować na swoim koncie na Steam. Jak nie masz dowodu, to może być problem, ale ja bym zapytał Steamowego supportu, czy mogą Ci pomóc w takiej sytuacji (może jakiś dowód Twojej tożsamości z CD-Keyem na jednej fotce wystarczy, ale koniecznie wcześniej zapytaj).

A jak nie, to zażądaj od sprzedającego zwrotu kasy lub przekazania konta, na którym zarejestrował DoWII, w razie czego postrasz policją/sądem, ponękaj telefonicznie, bywa, że "internetowi twardziele" w takich okolicznościach szybko potulnieją.

Jeżeli kolo nie przekaże Ci konta to nie pograsz.

Tak jak już zostało wyżej napisane: nie masz kasy, masz grę w którą nie możesz grać a gość ma i grę i kasę za free :laugh:

A jeżeli transakcja nie była nigdzie spisana ani nie była prowadzona za pośrednictwem serwisu aukcyjnego, a gośc to naciągacz to możesz pomarzyc o odzyskaniu kasy ^^ i żadne straszenie nic Ci nie da, bo nie masz dowodów na wyłudzenie kasy :sleep:

Yhhh...tyle się pisze w necie o naciągaczach, sprzedawaniu gier na steam, kont itp. a wy ludzie nadal sie nabieracie :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajki piszesz. Jeśli Dzwienkoswit ma jakąkolwiek dokumentację dotyczącą transakcji (dowód wpłaty, e-maile, archiwum GG), to może z tym spokojnie iść na policję. Naciągacze właśnie liczą na to, że ludziom "nie będzie się chciało".

Naucz się czytać ZE ZROZUMIENIEM, wyraźnie napisałem:

A jeżeli transakcja nie była nigdzie spisana ani nie była prowadzona za pośrednictwem serwisu aukcyjnego

A rozmowa na GG to żaden dowód. łatwo ją spreparować. Pliki rozmowy masz zapisane na hdd a nie serverze.

Polecam wpierw trochę lektury i zaczerpnięciem wiedzy nim ponownie zaczniesz wypisywać i wciskać ludziom pierdoły ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego takie gry zawsze nalezy kupowac/sprzedawac lacznie z kontem Steam. Nie wiem czy dobrze robie, ale w moim wypadku jest tak, ze dla kazdem steamowej gierki robie osobne konto, taki produkt zawsze jest potem latwiej sprzedac.

A co do latania na policje z powodu utraconych 3 czy 4 dyszek- nie warte jest to zachodu, wiecej nerwow bedzie Was to kosztowalo niz cala ta zabawa warta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wyjaśnić kupowałem na Allegro, więc jest spoko. Już się dogadałem. Swoją drogą to wymyślają teraz te dziadowskie steamy i człowiek nawet nie może spokojnie używanej gry zakupić... A piracić i tak piracą. Widziałem bo tych Warhammerów na necie od groma. Tylko uczciwi gracze na tym cierpią. Cóż... takie życie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...