Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarkosBoss

Lot feniksa (Flight of the Phoenix) 2004

Polecane posty

18859f.jpg

Samolot, za którego sterami siedzi doświadczony pilot Frank Towns zabiera pracowników szybu naftowego z pustyni Gobi. Rutynowy lot zmienia się jednak w katastrofę - samolot natrafił na piaskową burzę. Jedenastu rozbitków walczy o życie z niewielkimi zapasami wody i żywności, bez kontaktu ze światem.
43792.1.jpg

Nieoczekiwanie jeden z rozbitków, Elliot - ekscentryczny i tajemniczy konstruktor maszyn - proponuje zbudować z wraku samolotu drugi, mniejszy. W obliczu śmierci załoga podejmuje się zbudowania maszyny, wbrew zdrowemu rozsądkowi i konfliktom. Powstały samolot nazywają "Feniks".
43769.1.jpg

Gatunek: przygodowy
Kraj: USA
Rok produkcji: 2004
Reżyseria: John Moore
Obsada: Dennis Quaid, Tyrese Gibson, Giovanni Ribisi, Miranda Otto, Tony Curran, Sticky Fingaz, Jacob Vargas
Scenariusz: Lukas Heller
Czas trwania: 145 minut
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średniak jakich mało, bez wielkich efektów zarówno jeśli chodzi o efekty jak i grę aktorską no i jednak aż nadto nierealistyczny. Ale napewno plus za pomysł i rolę Ribisiego. I nawet fajnie było zobaczyć Hugh'a Laurie w innej roli niż Dr. House'a :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem i polecam głównie ze względu na Hugh Lauriego bo jak zwykle on jest górą :P (Tak w ogóle to czemu na Polsacie pokazują z nim tak mało filmów :P, bo oglądałem go tylko w "Locie Feniksa" i "Królach Ulicy"...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...