Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotrov

Nowy monitor

Polecane posty

Nabyłem nowy monitor zwany LG FLATRON M2362D. Od kiedy go używam to po godzinie grania robi mi się niedobrze, a w weekendy lubię sobie dłużej posiedzieć. ;/

Domyślam się, iż spowodowane jest to częstotliwością migotania obrazu. Zawsze używałem 75 Hz, ale w tym monitorze nie mogę ustawić więcej niż 60 Hz, co niestety w skutkach jest bolesne. Czy jest możliwość ustawienia wyższej wartości? A może to po prostu przez większy ekran? Pomóżcie, proszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz pogrzebać dużo w ustawieniach, ja też tak miałem na początku, jak kupiłem swój monitor (też mam LG 22'). Najważniejsze, to dobrze dopasować do siebie jasność, kontrast i ostrość. Niestety, trzeba poświęcić na to trochę czasu, ale naprawdę warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to miałem po przesiadce z LG Flatron L1530S na Samsunga T240. Nie rozumiem zaś jedenego z moich kolegów który podłącza do swojego laptopa (LCD) swój stary monitor CRT "bo mi od LCD chce rzygać się"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że odgrzewam. Jeśli chodzi o bóle to pomogło ustawienie w opcjach profilu "GRA". Trochę pociemniało, ale ogólnie teraz kolory są lepsze i nie bolą w ogóle oczy.

Mam jeszcze dwie sprawy odnośnie tego sprzętu.

1. W cyfrze+ dając mi go musieli się pomylić albo zaszła jakaś zmiana. Dali mi inny monitor. Mianowicie zamiast Flatrona W237WDP-PZ dali M2362D-PZ. Czy to wydarzyło się na moją korzyść? A może zaoszczędzili sobie? Jestem pewien zmiany, bo co innego mam na monitorze i w SMS'ie jak i kartce.

2. Czy kabel HDMI dużo zmieni względem tego D-SUB?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...