Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kryptoman

Transcend StoreJet 25 Mobile 320GB USB 2,5cala (TS320GSJ25M)

Polecane posty

Witam. Kupiłem w/w dysk i problem pojawił się w momencie próby podłączenia go do tylnego gniazda usb przez przedłużacz (1,8 m) lub przez inny niż dołączony do dysku kabel zasilający. Z tym "oryginalnym" jest wszystko ok nawet bez podłączania dodatkowego zasilania, tylko jest trochę krótki i trzeba się trochę nagimnastykować przy podłączaniu dysku :) Przy użyciu przedłużacza lub drugiego przewodu dysk owszem ma jakieś zasilanie bo dioda się świeci i w środku zaczyna coś pracować ale w systemie ani śladu. Jaka może być tego przyczyna? Płyta główna to ASRock A780GXH/128M. Na kompach w pracy działa na nowym kablu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zasilacz marny ale jeszcze działa - nawiasem mówiąc sam go nie kupiłem tylko w serwisie zamontowali po tym jak poprzedni padł. A co z samym dyskiem? Bo jeśli to faktycznie sprawa zasilacza to myślałem jeszcze nad hubem usb zasilanym z sieci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zasilacz marny ale jeszcze działa ...

Bardzo dobrze napisane - jeszcze. To jest wyrób zasilaczopodobny, pewnego pięknego dnia może przestać działać i odejść w efektowny sposób, zabierając ze sobą parę innych części. Moim zdaniem zasilacz nie podaje odpowiedniej mocy/napięcia do portów USB. Możesz to sprawdzić podłączając inny, porządny zasilacz zamiast swojego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...