Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LeboLebo

Rozwiązany: Gears of War - walka finałowa

Polecane posty

Można je też wystraszyć granatem lub łukiem. Ale po tym musisz go szybko ostrzelać. Najlepiej nadaje się do tego snajperka - na normalnym 12 strzałów w głowę i po sprawie.

Trzymaj się światła gdy niebo się zachmurzy - inaczej krylle cię rozerwą. Co jakiś czas przebiegaj z jednego końca wagonu na drugi. Nie korzystaj z troiki (guna na podwyższeniu) bo albo dostaniesz serię od Raama, albo nie zauważysz jak się ściemnia...

I nie przejmuj się Dominikiem, chociaż można go czasem zastosować jako przynęty.

Generalnie trudna walka, ja się z nią męczyłem cały dzień.

Powodzenia.

Edit: nie zapomnij strzelić w te boczne burty - wówczas opadną i będzie można je wykorzystać do ucieczki przed Rammem gdy za blisko do ciebie podejdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja załatwiłem go w następujący sposób: najpierw jedna strzała z łuku, żeby odpędzić kryle, a potem ostrzał Lancerem, dopóki nie wróciły. Gdy RAAM zbliżał się, uciekałem drugą stroną, ale cały czas starałem się przemieszczać między oświetlonymi pozycjami. Nie polecam korzystać z działka, które znajduje się po drugiej stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najszybciej: zacznij piziom od nowa, i zbieraj strzały do kuszy (ok 30 wiecej sie nie da). przy bosie strzelaj od samego początku w niego az do końca strzal potem szybko nie zwracajać na nic uwagi biegnij do dzialka na koncu(na początku pociągu) i ładuj przez kilka sekund celnie... przrywnik. ja tak go pokonałem w jakies 2 minuty nawet mniej. pozdrowienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...