Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matidop

Rozwiązany: Mirror`s Edge problem z chodzeniem...

Polecane posty

Mam problem z Mirror`s Edge mianowicie w 2 rozdziale jak już dogonię takiego typa (co upadł i nie wstawał) przenosi Cię do innej lokalizacji i nie wszystko ładnie biegnę,skaczę,wspinam się(tam gdzie trzeba nacisnąć guzik i się przemieści ten podnośnik)i właśnie teraz jak wejdę Fate zaczyna chodzić (automatycznie się to robi) a nie biega!!!! i w tym jest cały problem bo nie mogę skakać ani nic...jakby nie dało rady nic z tym zrobić to poproszę o save do gry po tej misji...:)Dam zaraz filmik z tym Bugiem...i screeny jak ktoś chce, ale wg. mnie filmik wystarczy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginał!!W tym problem... :sad::dry::tongue: Inaczej mówiąc pożyczyłem go od kolegi...a to nie piarctwo...u niego jest wszystko ok i dlaczego przyjmujesz że pobrałem tą grę...?

EDIT@UP

Popatrz ile ja mam postów ile Ty...:dry:

Filmik dam wieczorem...sorka...:/

Film z Mirror`s Edge wszystko pokazujący...:

http://www.xfire.com/video/1f30cd/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz ile ja mam postów ile Ty...

Chcesz porównać coś jeszcze? Czy tak tylko mielisz bez sensu?

dlaczego przyjmujesz że pobrałem tą grę...?

Z autopsji.

Serio, nie kryję się - miałem tą grę w wersji pirackiej, w pewnym momencie bohaterka zwolniła do prędkości biegnącego żółwia i grać się nie dało. Wniosek? Że gra mi się podobała w wówczas nie było jeszcze opcji żeby to obejść - poszedłem do sklepu i kupiłem. Proste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale ta gra jest kupiona w serii EA Classic za 50zł...więc o co Ci chodzi...:dry:...nie rozumiem Cię...szczerze to mam pirata na laptopie i działa normalnie...Twój wniosek się nie sprawdził....:dry: i mój kolega też ma pirata i nic...:dry: nie wymądrzaj się w takim razie...ale dzięki za uwagę tematem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matidop

Pamiętam ten moment gry, ale przypominam sobie konieczności naciśnięcia tego przycisku. A ten Twój kumpel, który ma pirata przechodząc ten fragment użył tego przycisku? Bo mi się wydaje, że trzeba iść w innym kierunku, tzn nie trzeba naciskać tego przycisku, tylko skoczyć gdzie indziej... Mogę się mylić, bo dawno grałem w Mirror's Edge...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.Spr. za 5 minut i dam znać :P

EDIT@UP

Wiem że jest w kabinie bo spr. na laptopie...tylko że nie mogę tam wskoczyć!!Jak naciskam spację(skok/wspinanie się)to nic się nie dzieje...:/.Przycisk Ctrl jest odpowiednikiem chodu...ale to i tak nic nie daje...chodzi jeszcze wolniej :D haha...jak chcecie to mogę zrobić transmisję Live na Xfire...piszcie na gg(w profilu) albo na Xfire :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam tego momentu, a przeszedłem 7 razy Mirr'ka... To nie jest czasem jakiś DLC??

Reinstall gry zrób, ew. pochódź na około, pokręć się, może coś znajdziesz. Albo to po prostu taki bug że tylko w określonym miejscu wolniej chodzisz.

Nie wiem xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...