Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CorteXPL

Komp się zawiesza przy włączaniu gier.

Polecane posty

Mam taki problem: Ostatnio gdy gram w Team Fortress 2, Borderlands i Left 4 Dead 2 to mój komputer natychmiastowo się wyłącza tak jakby został odłączony od prądu. Czasy wyłączenia są różne wczoraj miałem po ok.25min grania dziś przed menusami głównymi.

Przesyłam raport ze speedfana (bo zwykle przydatny) Bardzo proszę o pomoc bo nie mam jak grać klanówek w TF2

222wn.png

Zapoznaj się z zasadami zamieszczania obrazków oraz z odpowiednim poradnikiem. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj dokładną konfigurację komputera, to wtedy będziemy myśleć jak rozwiązać Twój problem.

My Rig: /Mój Komp

Manufacturer: /Płyta Główna:

Gigabyte Technology Co., Ltd.

Processor: /Procesor:

Intel? Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs)

Memory: /Pamięć:

4GB RAM

Hard Drive: /Dysk Twardy:

500 GB Total

Video Card: /Karta Graficzna:/

ATI Radeon HD 4850 512mb PALIT

Monitor: /Monitor:

Samsung SyncMaster 225MW 22"

Sound Card: /Karta Dźwiękowa:

Realtek HD Audio

Operating System: /System operacyjny:

Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 3

O dziwo tera jak włączyłem HL2 to grało się świetnie (grałem 1h) i nic złego nie było.

Zmierz napięcia zasilacza miernikiem te na screenie są co najmniej z kosmosu wzięte.

Komputer zaraz po wyłączeniu można włączyć czy trzeba odczekać ? Jeśli trzeba odczekać patrz niżej:

Sprawdź czy w BIOS nie masz ustawionego ograniczenia temperatury

Żeby dało się włączyć ponownie kompa to muszę wyłączyć zasilanie, poczekać 10s, włączyć dopiero wtedy się włącza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj dokładnie jaki masz zasilacz: marka,model,moc (żeby to sprawdzić musisz zdjąć bok odbudowy)

to najprawdopodobniej przez zasilacz ale podaj jeszcze te dane które wymieniłem wyżej

PROCOMP MODEL:ATX KY-500W

A to z tym miernikiem to się nie znam: jak to sprawdzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma potrzeby używania miernika. To nie jest zasilacz, przy którym miernik by coś powiedział, bo temu zasilaczowi może odbić w dowolnym momencie i nie sądzę, by napięcia się utrzymywały przez dłuższy czas.

Sprawdź komputer na innym - sprawnym i porządnym zasilaczu. Zasilacz tak czy owak do wymiany, pytanie jednak, czy tylko on.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wyrób zasilaczopodobny czyli coś z serii "nie znasz dnia ani godziny". Może podziałać 10lat a może podziałać i 1 miesiąc nie zawsze odchodząc samemu.

Poczytałem już nawet nie wiedziałem ile firm robi podróby no to wiem na co zbierać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...