Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Problem z grami na PSP 2004

Polecane posty

Otoz mam problem z grmi na psp FIFA 10, Army of Two, PES2010 gdy probuje otworzyc wyskakuje mi blad" "The game could not be started. (80020321) przyznam troszke przeklenstw poszlo w strone psp.

Byc moze to wina softu, moze ten ktory obecnie posiadam jest juz za stary na te gry o ile to ma jakis zwiazek.

Mam PsP 2004 slim soft 5.00 m33-4

Te opcje przypisane pod klawiszem SELECT mam nastepujace:

CPU CLOCK XMB DEFAULT

CPU CLOCK GAME DEFAULT

USB DEVICE MEMORY STICK

UMB ISO MODE SONY NP9660

ISO VIDEO MOUNT NONE

Jeszcze jedno pytanie jaki jest teraz najnowszy soft do psp 2004??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy poprawnie skonfigurowałeś PSP, aby łączyć się z routerem. Napisz jaki masz Router.

Zaktualizować softa możesz także ściągając go z oficjalnej strony Playstation, wrzucając go na kartę x:/PSP/GAME/UPDATE/tutaj plik i uruchamiasz go z folderu GAME z poziomu PSP ;)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko czy jak sciagne ze strony playstation tego softa 6.20 to bede mogl dalej odpalac te gry ktore potrzebuja starszego softa. :rolleyes: Jesli moge tak powiedziec ten soft jest "stabilny" nie ma zadnych z nim problemow??

No net mi dziala na PSP, wiec chyba poprawnie skonfigurowalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam problem..

Otoz wgralem tego softa 6.20 wszystko dziala do czasu az wchodze w GAME a tam pustka nic nie ma zadnych gier... :ohmy:

Okazalo sie ze gry mi nie dzialaja z karty tak jakby psp ich nie widzialo zrobilem format karty i to samo z tym ze stracilem wszystkie save'y...

Zamiast sie spytac albo poczytac gdzies czy gierki dzialaja to nie mosialem zrobic bez zastanowienia, teraz czytam cos w necie ze ludzie mowia cos o jakiejs pandorze czy cos. Mam pytanie czy mozna wrocic do poprzedniego softu lub do najnowszego na ktorym beda dzialac gry z karty??

Przyznam ze za bardzo sie na tym nie znam wiec prosze o jasne tlumaczenie co i jak. POMOCY !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Format zrobilem dlatego bo pomyslalem ze moze cos to da. :dry:

Moze i nie trudno ale jak juz mowielm nie jestem ekspertem w sprawach przerabiana psp.

To w takim razei co mam zrobic by powrocic do poprzedniego stanu czyli wtedy kiedy mialem softa 5.00 m33-4 wiem ze mozna kupic te specjalne baterie pandory i "magiczne karty" wole wydac te 60 zl i miec potem spokoj jak znowu cos sp...sze, no i moze sie naucze wkoncu sam przerabiac konsole metoda prob i bledow.

Aha i jak mam pod bateria napisane data code 8B to znaczy ze moge przerabiac konsole wielokrotnie?? czy tu ilosc nie ma znaczenia??

Jeszcze jedno pytanie: Czyli na sofcie 5.00 m33-4 nie odpale tych gier ktore mi nie chodza czyli Fify 2010, Army of two i PES2010, trzeba czekac az komus uda sie przerobic tego 6.20??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby ktoś poradził ci jak przerobić PSP i stać się piratem. Poza tym, o ile się nie mylę, zabrania tego regulamin. Nie lepiej dla własnej świadomości pozostać przy tym co masz i kupować oryginalne gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tutaj jakas osoba ktora moze odpowiedziec na moje pytanie??

Wiem ze moge kupowac pudelkowe gry, ale wydanie 140zl na gre w mojej sytuacji jest bardzo niemozliwe gdyz jeszcze nie zarabiam no moze "niemozliwe" to za bardzo brutalnie powiedziane, ale trzeba przyznac ze gry na psp no nie sa tanie. :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...