Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiwiro

Rozwiązany: Call of Duty:MW2 Multiplayer

Polecane posty

Ja mam taki bardziej skomplikowany problem

Otóż podczas grania zresetował się komputer

Po zalogowaniu odpaliłem MW2 Multiplayer.Wyskoczyło okienko :

---------------------------

Gra Modern Warfare 2 prawdopodobnie nie została prawidłowo zamknięta podczas ostatniego uruchomienia.

Czy chcesz uruchomić ją w trybie awaryjnym?

Jest to zalecane dla większości użytkowników.

Zmianie ulegną tylko ustawienia systemowe, układ sterowania pozostanie niezmieniony.

---------------------------

Tak Nie Anuluj

---------------------------

Po kliknięciu tak gra się "włącza" w postaci czarnego okienka i zmienionej rozdzielczości na drastycznie niską i nie da się nic zrobić

Po kliknięciu nie pojawia się złota ramka i nic.........czekasz półtora godziny i dalej nic

Dodam że Single player chodzi bez problemów

Próbowałem także przeinstalować gre i dalej nic..

Z góry dziękuje za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego próbowałeś("wszystkiego" to bardzo ogólne określenie :icon_wink: )ale spróbuj tak:

steam/moje gry/CodMW2 multi klikasz PPM>właściwości/pliki lokalne/sprawdź integralność cache gry a jak skończy sprawdzać uruchom grę i jeśli wyskoczy okno o nieprawidłowym zamknięciu to daj na "nie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego, to znaczy, ze wszystkiego co znalazłem. A to o czym pisałeś robiłem nawet kilka razy, czy wybiorę tak, czy nie, to nie ma znaczenia. Może to jest ważne: to o czym napisał Kiwiro wyskakuje mi, ale zaraz potem drugi raz jako informacja, nie błąd i nie ma funkcji anuluj - jest tylko tak i nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam se7ena, ale też jest ta opcja. Przykro mi to stwierdzić, ale niedokładnie przeczytałeś problem, ponieważ gra się nie uruchamia (multi) i nie mam możliwości zmiany opcji ustawień.

Ale spróbowałem zrobić to co napisałeś, ale to NIC nie dało. :( :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę post pod postem, żeby każdy zauważył!

Dziękuję wszystkim za pomoc. Znalazłem rozwiązanie - wystarczy odinstalować grę i steama oraz wszystko co po nim zostaje (ja użyłem revo uinstaller), potem zainstalować go od nowa i grę. Że też nie wpadłem na to wcześniej.

Jeżeli pomogło to Tobie Kiwiro to temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...