Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Err0rs

Samsung i700

Polecane posty

Witam!!!

Od pewnego czasu aparat w tym telefonie nie chce zaskoczyć.Jaśniej chodzi mi o to że podczas włączania aparatu pokazuje się czarne tło i pisze "Brak podglądu" po czym aparat się wyłącza i nadal widać Menu.

Wyświetlacz jest cały wszystko gra aby ten aparat nie chce zaskoczyć.Kiedyś tak nie było lecz od pewnego czasu to się pojawia.

Dodam ze telefon nie upadł działa jak należy oprócz wyżej wymienionej usterki,nie mam go na gwarancji.

A więc jak to naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zauważyłes problem? Telefon był serwisowany/wymieniałeś w nim coś? W tym modelu ten błąd pojawia się dość często, zazwyczaj po upadkach i wymianach ekranu, na ekran nieoryginalny. Możesz sprawdzić taśmy, które łączą ze sobą dwie płytki. Jeśli to nic z tych rzeczy, to poszukamy czegoś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon nie był serwisowany.Po prostu nagle wyskoczyło Brak Podglądu i aparat nie działa.Nie raz zadziała po pare nastu próbach lecz teraz już nie łapie ;/.

Nie chcę się bawić w rozbieranie go gdyż mogę rozwalić cały fon a jemu nie działał aby aparat 1,3mpx więc to nic straconego.Po prostu chciałem żeby działa cały fon w 100% a nie tylko jego część :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...