Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mtx25

Rozwiązany: Street Fighter IV - i klawiatura!

Polecane posty

Ok, po kolei:

LP - lekka pięść, MP - średnia pięść, HP - mocna pięść

analogicznie z nogami (LK, MK, HK)

PPP, KKK - trzy pięści/nogi na raz. Można sobie ustawić pod jednym klawiszem (wygodniej)

F - przód

B - tył

U - góra

D - dół

po przecinku - wciskasz po kolei (np. LP, LP - naciskasz LP dwa razy)

z plusem - wciskasz na raz (np. LP+LK)

Rainbow Suplex: podchodzisz do przeciwnika, LP+LK

Crescent Line: podchodzisz do przeciwnika, B+LP+LK

Stardust Drop: gdy jesteś blisko przeciwnika w powietrzu naciskasz LP+LK

Piece of Merkury: D+F+MK

Cosmic Heel: D+F+HK

Back Slash: PPP

Short Back Slash: KKK

Rolling Crystal Slash: trzymasz B przez 2 sek., potem F, F+P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko da się na klawiaturze zrobić. Ja gram Vegą na klawie i WSZYSTKO umiem wykonać perfekcyjnie. To tylko kwestia treningu.

to powiedz mi, jak jednocześnie trzymać w lewo, prawo, manewrować czymś tam i jeszcze strzelać kombinację ciosów? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm? Vega to moja główna postać i jego ultra wykonuję perfekcyjnie... No i nie da się robić niczego innego podczas trzymania dół-tył poza normalnymi atakami i Slatem w tył... dlatego zwykle trzymam go podczas dłuższych animacji zwykłych ataków... I raczej chodziło o to żeby nie dało się nic robić... A jeśli ci chodziło o resztę kombinacji to masz przytrzymać dół-tył 2 sekundy potem puścic i robić resztę. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A jeśli ci chodziło o resztę kombinacji to masz przytrzymać dół-tył 2 sekundy potem puścic i robić resztę. :P

ach, przytrzymać? dzięki ci, o wielki! (ale i tak gram cammy :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nieco gorzej wygląda sprawa z ultra Vegi na padzie. Gdy przytrzymasz lewy dół, przenosisz się do prawego dołu, a następnie... musisz wykonać 3/4 obrotu w prawo do prawej góry. Mi tylko tak wychodzi ten kombos. Trochę dziwnie opisali to w liście ciosów. o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupcie sobie arcady stick i bedzie po problemie ja np tak zrobilem ale wybralem ten tanszy z trackera i jestem zadowolony a jak dokladnie opanuje ciosy postaciami to kupie sobie arcade stick z mad caz ale tak czy tak czekam na ssf4 bo bedzie juz pod koniec kwietnia w tedy zacznie sie zabawa na dobre a w sf4 to sporadycznie sobie teraz gram jak mnie najdzie fajnie bo mozna pograc z polakami na necie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nic kupować to takie proste :dry: ! z dołu na przwo o 90 stopni dół a potem prawo (analogicznie lewo to dół lewo) takie jakby Z to prawo dół prawo 180 stopni to prawo dół lewo (albo lewo dół prawo) lewo to lewo prawo to prawo i to cała magia!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...