Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evanis

Rozwiązany: Star Wars KotOR I - Tatooine i Manaan

Polecane posty

1. Jestem na Tatooine i mam znaleźć Gwiezdną Mapę. Nie wiem jednak gdzie ona się znajduje, poza tym mam mały problem z Tuskenami (bez przerwy mnie zabijają). Mam Jedi Guardiana (wcześniej Soldiera) i wszystkie skille walki (Potężny Cios, Grad Ciosów, Krytyczny Cios) mam na poziomie mistrzowskim. I noszę szatę Jedi.

2. Kiedyś jak grałem, to byłem na Manaan i znalazłem GM, ale nie wiedziałem co zrobić, by generator wybuchł i odstraszył rybę. Musiałem użyć trucizny. Co trzeba zrobić, by doprowadzić do wybuchu generatora?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem na Tatooine i mam znaleźć Gwiezdną Mapę. Nie wiem jednak gdzie ona się znajduje, poza tym mam mały problem z Tuskenami (bez przerwy mnie zabijają). Mam Jedi Guardiana (wcześniej Soldiera) i wszystkie skille walki (Potężny Cios, Grad Ciosów, Krytyczny Cios) mam na poziomie mistrzowskim. I noszę szatę Jedi.

2. Kiedyś jak grałem, to byłem na Manaan i znalazłem GM, ale nie wiedziałem co zrobić, by generator wybuchł i odstraszył rybę. Musiałem użyć trucizny. Co trzeba zrobić, by doprowadzić do wybuchu generatora?

1. Niech zgadnę...zabijają cię przy wejściu do ich obozu? Jeżeli tak, to jak wspomniał kolega wyżej, musisz zebrać i założyć (na wszystkich członków drużyny) ubrania tuskenów. A, radzę ci kupić tego robota( HK-47 - potem będzie już na stałe członkiem twej drużyny), znającego ich język. Chyba, że wolisz całą wioskę wybić. Mapa jest w jaskini ze

smokiem

. Na pewno znajdziesz, ponieważ nie ma tam nic innego :happy: . Wejście do tej części pustyni (z tą jaskiną) jest na północnym wschodzie, ale żeby tam wejść, musisz zrobić questa dla Jawów (dobrze napisałem?), w którym musisz uwolnić grupkę Jawów z Obozu Tuskenów. Gdy już ich uwolnisz i wrócisz do zleceniodawcy (tego Jawa przy bramie), zapytany o Gwiezdną Mapę, da ci mapę :happy: i wskazówki.

2. Musisz dojść do panelu Kolta i wybierać po kolei opcje:

"Access fuel tank pressure control"

"Fill container pod"

"Transfer from container to injector"

"Dump injector pod"

"Transfer from container to injector"

"Fill container pod"

"Transfer from container to injector"

A potem tylko po Gwiezdną Mapę :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Musisz dojść do panelu Kolta i wybierać po kolei opcje:

"Access fuel tank pressure control"

"Fill container pod"

"Transfer from container to injector"

"Dump injector pod"

"Transfer from container to injector"

"Fill container pod"

"Transfer from container to injector"

A potem tylko po Gwiezdną Mapę :smile:

A możesz po polsku? xd

Bo mam polską wersję i nie chce mi się przetłumaczać :P wiesz, leniwy jestem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś leniwy to zatruj rybcię i po problemie :P

a tak naprawdę tłumaczenie jest banalne

dostęp = access

Fill= napełnij

Transfer = Przelej

Dump= opróżnij

w sumie rozwiązanie problemu z tuskanami też śmiesznie wygląda bo zwykle po rozmowie z nimi i tak musiałem i wytłuc :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...