Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeDe

Rozwiązany: Modern Warfare 2 - Wyzwania nie zapisują się!

Polecane posty

Oststnio grałem z kolegą i nabijaliśmy sobie heady. Kiedy gra się skończyła, to patrzyłem na wyzwania i... okazało się, że nic się nie zapisało! Tak jakbym wogóle nie grał tego meczu! Zapisała się tylko ranga.

Czy ktoś wie coś o rozwiązaniu tego problemu? Podejrzewam, że to coś ze Steamem, ale nie wiem (poza tym to uważam, że wrzucenie MW2 na Steam to baaaaaaaaaardzo zły pomysł, bo powoduje on wiele problemów związanych z grą).

Bardzo prooooszę o szybką odpowiedź!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oststnio grałem z kolegą i nabijaliśmy sobie heady. Kiedy gra się skończyła, to patrzyłem na wyzwania i... okazało się, że nic się nie zapisało! Tak jakbym wogóle nie grał tego meczu! Zapisała się tylko ranga.

Czy ktoś wie coś o rozwiązaniu tego problemu? Podejrzewam, że to coś ze Steamem, ale nie wiem (poza tym to uważam, że wrzucenie MW2 na Steam to baaaaaaaaaardzo zły pomysł, bo powoduje on wiele problemów związanych z grą).

Bardzo prooooszę o szybką odpowiedź!

to był prywatny mecz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę lamerski sposób na heady ale tak przynajmniej zaliczają (przyznaj się, sam tak kilka razy zrobiłem, ale już zaprzestałem to zrobić):

Wbijasz się z kumplem w jakieś ustronne miejsce na mapce w trybie dowolnym. Bierzecie desant, tłumik i skille, aby ciężko was było wykryć. Wtedy jeden co chwilę rzuca desant, ty go zabijasz, on się odradza i rzuca desant i tak do 30 killów (ew: atomówki :P)

Jednak nie polecam jego sposobu, ponieważ zniszczycie rozgrywkę innym uczciwym graczom :dry:

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW. - Lord Nargogh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...