Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matib5002

Podłączenie kabelka

Polecane posty

Witam. Zakupiłem sobie zestaw. Dziś przyszedł. I mam taki problem. Jest sobie obudowa i jest kabelek który odpowiada za przycisk POWER. Płyta główna to GB GA-MA770T-UD3P. No i możecie mi powiedzieć jak to podłączyć. Wdzięczny byłbym za info.

Czerwony kolor - wtyczka 3 PIN

Zółty kolor - wtyczka 2 PIN

post-97100-1262791516_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na stronie GB manual po polsku. Chyba sobie już poradze. http://www.gigabyte.pl/download/mb/manual/22464/ link do manuala. Ale i tak proszę o pomoc jak to te wszystkie kabelki podłączyć diody na przodzie budy od HDD itd.

EDIT - NIE DAJE RADY :/ mam kable od obudowy z oznaczeniami Reset sw, power sw, power led- oraz power led + i hdd led +-. Chyba trzeba to podłączyć tu...

post-97100-1262796185_thumb.jpg czarny kolor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz to podłączyć tam gdzie w ostatnim zdjęciu jest zaznaczone na czarno. Zauważ, że wszystkie piny, które tam są zostały "pogrupowane" kolorem, osłonki tak więc nie można zakładać nic na piny z różnych kolorów. Najprostszym sposobem (z którego sam korzystam) jest popatrzeć na to ile jest pinów w wtyczce i wpiąć je w odpowiednie miejsce. Poza tym przy pinach na mobo są dopiski typu PWR, RST, które powinny odpowiadać tym na wtyczkach, ewentualnie być podobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...