Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elkuciapos

Rozwiązany: Tomb Raider Anniversary - kopalnie Natli

Polecane posty

Mam mały kłopot z pewnym etapem gry. Rozdział Kopalnie Natli. Chodzi o znalezienie trzech bezpieczników. Czrwony znalazłem bez problemu. Zielony także. Problem jest gdy chcę się wydostać z zielonym. Wiem co trzeba zrobić. Kłopot w tym, że cokolwiek bym zrobił jest źle. Muszę skoczyć i zaczepić linka o jakis tam wystający element. To robie bez problemu. Potem muszę się rozbujać, odbić i złapać się "gzymsu" na przeciwnej ścianie. Sęk w tym, że gdy to robie to nie ma znaczenia jak ustawie kamerę i jaki przycisk wcisnę Lara zamiast do tyłu skacze mi do przodu i spada tym samym się zabijając. Ma ktos kto gra lub grał w tę grę na to jakis patent. Będę wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi master xD

killer223 Czytaj uważnie, nie o to mu chodziło, a szperanie w opcjach nic nie zmieni, gdyż tego się nie da ustawić.

To jest chyba najczęstszy z problemów w Anniversary. Spróbuj ustawić kamerę tak, byś widział plecy Lary. Następnie klikaj na przemian lewo/prawo i w odpowiednim momencie strzałka w tył spacja ^^ Nie jest to błąd w grze, tylko trick, który wymaga wprawy. Ewentualnie mogę ci podrzucić save'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...