Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekpk19

Problem ze spacją

Polecane posty

Witam. Mam problem z klawiszem SPACJA. Po jego wciśnięciu komputer przechodzi w stan "Przygotowania do stanu wstrzymania." Pokazuje się niebieski pulpit, słychać dziwny "pisk" i wszystko wraca donormy. ale nie da sie w ten sposób pisać. Po prostu włączyłem kompa i ten problem już był. Posiadam Windowsa XP z S.P. 2.

Teraz korzystałem z klawiatury ekranowej.

Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak:

Odpal jakiegoś linuxa live (wujek google wyświetli odnośniki do edulinuks, knoppix) i zobacz jak tam będzie się zachowywała klawiatura.

Być może czymś ją zalałeś, dostała się wilgoć i zwierają się nie te połączenia, które potrzeba. I podłącz tą klawiaturę do innego komputera. Jak objawy będą występować z innym komputerem to masz winnego. Rozkręć wtedy klawiaturę (to proste) i wyczyść wnętrze z kurzu, wytrzyj to coś z nadrukowanymi ścieżkami. Uważaj nie pogub gumek (jeśli są każda osobno). Jak to nie pomoże to nowa klawiatura będzie potrzebna.

Jak to będzie wina komputera to spróbuj ccleanara (jest do pobrania z dobreprogramy.pl), sprawdź czy nie masz wirusów. Podaj jaki masz zasilacz, może zasilanie z portu ps/2 jest niewłaściwe.

Na koniec instalacja systemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...