Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cindra

Rozwiązany: Darmowe gry na Steamie?

Polecane posty

Mam pytanie: dostałem od kumpla ten link: http://cs-guide.net/2008/01/21/half-life-2...steam-za-darmo/ i mam pytanie: czy ta możliwość ściągnięcia tych gier na Steama za darmo jest legalna? Bo szukałem na Steamie i nic nie znalazłem, a HL2: Deathmatch kosztuje na programie Valve kilka dolców. Mam nadzieję, że temat napisałem w dobrym miejscu :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te gry są w pełni legalne i bezpieczne. Steam od czasu do czasu udostępnia swoje gry w darmowych lub okrojonych wersjach. Kiedyś, gdy miałem jeszcze 7300 GT sciągnąłem sobie Portal The First Slice.

Z tego co jednak widze, to "promocja" na HL2 DM już jest nieważna, bo nie idzie jej za darmo ściągnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja HalfLife2 DM darmowa jest chyba z paru map okrojona i opcji niż ta płatna. Lecz wszystkie te gry darmowe są w pełni legalne i śmiało można je dodać do steama.

A tak btw. nawet jeśli nie masz nVidii karty, to wystarczy na Steamie wejść w store (tam gdzie sie gry kupuje) i w wyszukiwaniu wpisać Peggle i Portal First Slice i będzie można ściągnąć je (choć na steama sie nie dodadzą, bo tylko będzie można w nie grać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...