Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trane884

Rozwiązany: Gothic II - Gra zacina się

Polecane posty

Mam kolejny problem. Mianowicie: zainstalowałem Gothika II, uruchamiam grę, ustawiam detale na maksimum i zaczynam przygodę. Wychodzę z wieży Xardasa i... niespodzianka. Gra tnie się tak, że po prostu nie da się grać. Zaciachy są straszne. Myślałem, że mój komputer sprosta G2... Ech...

Konfiguracja komputera:

AMD PhenomII X3 720 2,8GHz Black Edition

ATI Radeon HD 4850

4GB RAM DDR3

HDD 500GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na Twoim sprzęcie, to G2 powinien chodzić an maksymalnych ustawieniach bezproblemowo... Może spróbuj zmniejszyć ustawienia, i zobacz, co wtedy się będzie działo... Jeśli dalej będzie się niemiłosiernie cięło, to może posiadana przez Ciebie wersja jest wadliwa??? Albo zainstaluj ta gierkę na innym kompie, i zobacz, czy tęż będzie to samo...

PS. Skąd masz tę grę???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Przeczyść komputer dobrym antywirusem, może ew. jakiś antyspyware, zdefragmentuj dysk, do tego CCleaner.

2) Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej, zaktualizuj DirectXa.

3) Sprawdź temperatury k.graficznej w czasie grania.

4) Ale to zrób jeśli żaden z wcześniejszych punktów nic nie zdziała. W czasie grania w Gothica CTRL+DELETE+ALT, w procesach znajdź gothica i PPM, ustaw koligację i wyłącz Procesor 1 (nie wiem czy tak samo nazywa się to na XP). Miałem taki problem z pierwszym Prince of Persia i to pomogło.

Mam identyczną kartę graficzną, tyle samo RAM, troszkę inny procesor i gram bezproblemowo na full detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Z takim komputerem (ja mam dużo gorszy i nie mam problemów) powinno ślicznie śmigać. W dodatku powiadasz, że na innych komputerach działa tak samo - to jeszcze dziwniejsze. Ja na Twoim miejscu po prostu grałbym z mniejszą rozdzielczością itp. jeśli nic z powyższej listy nie pomoże...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz wersję sterowników?

Wersja pakietu sterowników 8.542-081003a-070882C-ATI

Komputer przeskanowany itd. Nawet WIN był reinstalowany bo się sypał. Przy okazji: Gothic II z CDA (był w którymś numerze) działa tak samo. DirectX też jest nowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany: długo myślałem co zrobić, aż zainstalowałem G2 chyba już 3 raz, ale przed zainstalowaniem sprawdziłem gruntownie kompa antywirusem (innym niż przedtem). Program znalazł jakiegoś robaka. Teraz G2 działa jak szalony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...