Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stig44

Rapidshare - dziwne ściąganie

Polecane posty

Gdy ściągam plik z rapidshare.com nie jest to normalne pobieranie,ale: 5 sekund pobierania, zatrzymanie pobierania na kilka sekund,znów kilka sekund pobierania i tak dalej.... Czytałem, że rapidshare wprowadził jakieś ograniczenia dla użytkowników darmowych kont i dlatego tak zatrzymuje. Czy to prawda? Też macie taki problem?

PS. Z góry przepraszam, jeżeli wstawiłem temat do złego działu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, tak jest. Rapidshare jest posądzany o szerzenie piractwa (i nie bezpodstawnie), więc zaczął ograniczać dostęp. Dla ludzi korzystających z darmowego konta oczywiście. Albo sobie wykupisz konto premium, albo po prostu pogódź się z faktem, że za niedługo w ogóle nie skorzystasz z tego... hmm, serwisu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę przez te limity ściągać koncertów LP. Dziwię się traderom, że właśnie na RS wrzucają skoro zwykły użytkownik nie da rady tego ściągnąć. No chyba, że pomiędzy nocą, a świtem - tego jeszcze nie próbowałem. Zrozumiałbym czekanie, bo to normalne dla tego typu serwisów, ale 'zajęte/oblegane serwery'? Ehh... kiedyś było lepiej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, tak jest. Rapidshare jest posądzany o szerzenie piractwa (i nie bezpodstawnie), więc zaczął ograniczać dostęp. Dla ludzi korzystających z darmowego konta oczywiście. Albo sobie wykupisz konto premium, albo po prostu pogódź się z faktem, że za niedługo w ogóle nie skorzystasz z tego... hmm, serwisu.

Już nie moge korzystać. Serw cały czas jest "niby" zawalony i nic rapida ściągać nie mogę. Pozostaje jedynie hotfile i inne... :happy::smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...