Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Whitek

Section 8 - uruchomienie gry po aktualizacji

Polecane posty

Witam.

Mam problem - wygrałem na pewnej stronie egzemplarz gry Section 8. Wszystko super, szybko się zainstalowało, uruchamiam grę, Games for Windows LIVE informuje mnie o patch'u, którego muszę pobrać, by połączyć się z tym właśnie GfWL (które jest wymagane do gry w multi, mam brytyjskie konto) i tu pojawia się problem - patch pobrał się i po paru kliknięciach zainstalował, lecz po zainstalowaniu gra nie chciała się włączyć przez głupiego SecuRom'a. Przy włączaniu pokazał mi się komunikat, że mam włożyć do napędu oryginalną płytę (która była włożona). Problem z napędem? Nie - bo gdy wkładam płytkę wyskakuje menu, w którym można kliknąć "launch game", lecz wtedy również pisze, że mam włożyć oryginalną płytę.

Próbowałem odinstalować i znowu zainstalować grę, lecz nic to nie dało. Próbowałem też ściągnąć patch'a z internetu (a nie przez GfWL), ale w tym przypadku instalator "pisał" mi, że brakuje jakiegoś pliku (choć gra działała w singlu na GfWL offline).

No więc mam prośbę do was - co mam zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem i mój kolega też go ma.Po wgraniu patcha niezbędnego do gry w multiplayer próbuje właczyć grę i wyskakuje komunikat wrong disk inserted.Napisałem do topware.pl i cały czas teraz odpisują , że kontakują sie z developerem w celu rozwiązania problemu.Tylko , że kontaktują się tak już od 5 stycznia i nic :sad: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co coś wiadomo na ten temat bo ja akurat dzisiaj kupiłem i mi nie działa a ja nie mam zamiaru jutro gry oddawać zresztą mi nie przyjmą bo już zarejestrowałem keya (a raczej byłem zmuszony to zrobić :/).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam niestety ale mi tez nie chodzi poporstu trzeba napisac do securom gdzie jest podane gry wkladasz plyte z gra i komunikat albo ten patch jest zly jakis skoro nie chce sie uruchomic na oryginalnej plycie i tylko pewnie mozna grac w tryb dla 1 gracza PS. usluga games for windows live jest juz uruchomiona w Polsce wiec mozna swoje konto przeniesc do polski na stronie xboxlive.pl pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...