Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ballberith

Problem z pingiem w grach mmo

Polecane posty

JW. Mam mały problem z moim pingiem, czasem potrafi mnie zalagować na dobre parę minut.

Przejrzałem kilka podobnych tematów (nic o takiej samej treści, ale zawsze) i zobaczyłem tam aby zpingować wp.pl albo onet.pl

Zrobiłem powyższe i ping wychodzi mi od 9 do 42 ms na tych serwisach. Prędkość również przetestowana programami w internecie 460 kbps download i 123 kbps upload. Nie mnie to oceniać czy to dobrze czy źle. Nie zależy mi na prędkości pobierania plików z internetu bo mnie to nie bawi, ale fajnie by było jakbym mógł naprawdę pograć w mmo, a nie, że po freezie nagle patrzę, że leżę na glebie, bo miałem 2 minuty laga i coś mnie zdążyło zatłuc. Na początku myślałem, że mam wirusa na kompie, ale sprawdziłem cały komputer antywirem i nic nie wyszukało (antywir to AVG). Próbowałem również defragmentację (wiem wiem, tonący brzytwy się łapie, ale nie miałem pomysłu) lecz to też niestety nic nie dało. Mam nadzieję, że we właściwym miejscu piszę. Proszę o (w miarę możliwości oczywiście) szybką odpowiedź, bo to już mnie do grobu wprowadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firewall (będziesz się śmiał) jest systemowy. Chyba, że z AVG firewall jest też. A co do aktualizacji, to nie robię ich z prostego powodu. Zaktualizuje mi się do SP3 o którym tyle złego słyszałem, że wolę pozostać przy poznanym już przeze mnie SP2.

Mały Edit

Pytałem ludzi z klanu (Rumunia, Grecja, Polska, USA) nikt nie ma takich problemów tylko ja. A systemu na nowo jakoś stawiać mi się nie chce... ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...