Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruk89

Windows się nie uruchamia.

Polecane posty

Dzień dobry

Mam poważny problem z komputerem

Otóż jeszcze w starym roku w pewnym momencie gdy go wyłączałem pojawił się błękitny ekran z napisem "Wystąpił błąd po którym system windows zacznie zrzucać pamięć fizyczną w celu ochrony przed uszkodzeniem danych". Gdy skończył zrzucanie pamięci fizycznej nie chciał się włączyć; tzn. Pasek ładowania windowsa pokazywał się, ale nie chciał włączyć. W pewnym momencie sam się zresetował i od początku. Zaniosłem go do naprawy. Trzeba było wgrać nowego windowsa i sformatować. Dotychczas wszystko było w porządku, lecz problem się powtórzył, nawet kilkakrotnie. Po zrzucaniu pamięci wszystko było w porządku, wszystko było normalnie, lecz teraz znowu się włączyć nie chce.

Problem który wykrył windows miał nazwe "KERNEL_STACK_INPAGE_ERROR". W związku z tym mam pytanie czy to jest problem z oprogramowaniem Windows i aktualizacjami czy to wina sprzętu? I co w tym związku zrobić z tym?

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj pełną konfigurację sprzętową łącznie z modelami zasilacza, płyty głównej, pamięci, dysku twardego i karty graficznej.

Generalnie raczej problem sprzętowy, ale może też być to sprawka wirusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...