Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Castiel

Rozwiązany: Dziwny błąd przy uruchamianiu gry.

Polecane posty

Przy uruchamianu gry PES 2010 wyskakuje mi taki oto błąd a gra uruchamia sie po naciśnieciu ignoruj w niskiej rozdzielczości. problem pojawił sie nagle. wcześniej nie wystepował. prosze o pomoc. jesli pisze w złym dziale to przepraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z kartą.Sterowniki to podobno 31% problemów z odpalaniem gier... :/ więc nie wiadomo nigdy :).Spróbuj stery...jak nie to wsadz jeszcze raz może kartę graficzną...jak nie to spróbuj jeszcze...a sory to PES 2010...Nie przeczytałem do końca postu :).Odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz :).Zadziała bo miałem to samo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem grei stery i nie pomoglo. w men urzadzen pisze ze wszystko działa.

takie coś mam pokazane w ustawieniach PES 2010. tam gdzie pisze unable wczesniej jak wszstko działało to tez było zielone i pisało ok. Macie jakies inne pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tłumaczeniu: gra wymaga karty 128mb a ty masz 64mb. Na pewno przeinstaluj sterownik do grafiki, ale po deinstalacji KONIECZNIE użyj Drive Cleaner (windows w trybie awaryjnym). Jeżeli to nie pomoże, zmień przydział pamięci wirtualnej (zwiększ lub przenieś na inny dysk).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz i zainstaluj GPU-Z, następnie sprawdź, co on pokaże. Sprawdź też, co pokazuje dxdiag (Start -> Uruchom... -> wpisz dxdiag i naciśnij Enter). Możesz też odpowiednie zrzuty ekranu (z GPU-Z i dxdiaga) wrzucić na forum.

PS Mały tips - zamiast Print Screen używaj kombinacji Alt + Print Screen (zrzut z aktywnego okna a nie całego ekranu), zaoszczędzisz sobie "zabawy" w Paincie i zrzuty będą wyglądały "profesjonalnie" :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screeny z GPU-Z wyglądają ok, więc możlwości są dwie. Albo przestawiło się coś w ustawieniach gry, albo w rejestrze systemowym, tylko nie pamiętam jaki klucz za to odpowiadał. W przypadku, gdyby to była wina gry powinno pomóc odinstalowanie, wyczyszczenie rejestru CCleanerem oraz katalogów z plikami gry i ponowna instalacja.

Sprawdzałeś co się dzieje na innych sterownikach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksrty nie wyjme bo na cały komputer mam jeszcze gwarancje. Bede zmuszony zanieśc do naprawy. Podobny bład wyskoczył mi jak właczylem Gears of War. Pisało że "twoj komputer nie spełnia wymagan gry" ale jak zignorowałem to wszystko działa. Przy DMC4 nic nie wyskakuje. dziwne to jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...