Skocz do zawartości

Szukam dobrej nuty, zespołu itp.

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1516 odpowiedzi na ten temat

Alucard667

Alucard667

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 295 postów
Dzięki Diex to właśnie to smile.gif
"Mienie władzy to obowiązek króla"- Król Julian

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

jacobs1000

jacobs1000

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 125 postów
Witam wszystkich uprzejmie i zarazem zzwracam sie z prosba o pomoc wink_prosty.gif
Poszukuje pewnej piosenki. Wiem o niej bardzo malo ale mam nadziej ze to wystarczy wink_prosty.gif
Pierwszy raz uslyszalem ja pod koniec filmu ktorego nazwy niestety nie pamietam. Film ten opowiadal o pilocie (do telewizora) ktory przewijal czas. Pilot dostal architekt jednak wcale sie wszystko dla niego nie ulozylo. Stracil zone i syna b w zroszajacej koncowce przeniesc sie do rzeczywistosci.
Tak to jakos szlo. No prawie tak wink_prosty.gif
Widzialem takze ich video clip. Niestety tylko kawalek a dokladniej poczatek.  Akcja znajdowala sie w jakies galerii handlowej. Wyciagli z klatek psy i wsadzil tam jakis biznesmenow. Niestety nie wiem nic wiecej.Ale za to zapamietalem pare slow.
szlo to mniej a raczej wiecej tak: dont give up you can not stop........

Jestem pewny ze to nie jest nazwy piosenki gdyz juz szukalem w googleach wink_prosty.gif

Mam nadzieje ze ktos odkryje tozsamosc mej poszukiwinanej piosenki. wink_prosty.gif

Co tu wiecej mowic
ZDROWKO !!!! wink_prosty.gif
(z gory dziekuje za pomoc)
89% graczy uważa, że grafika w grach jest najważniejsza. Jeżeli też lubisz kiszone ogórki wklej to do sygnaturki! ;)

MikaelDorren

MikaelDorren

Smok

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9494 postów
Z opisu filmu wnioskuję, że to Click z A. Sandlerem, Ch. Walkenem i K. Beckinsale w rolach głównych. Zatem utworu musiałbyś poszukać na Soundtrack'u do niego.

Dodany obrazek

Black Shadow

Black Shadow

Matt-san

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17848 postów
jacobs1000, pragnę przypomnieć, że jeden temat o szukaniu muzyki już jest i do niego należy kierować podobne zapytania. Posty przeniosłem tutaj.

Fate rarely calls upon us at a moment of our choosing...

Dodany obrazek
Dodany obrazek

jacobs1000

jacobs1000

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 125 postów
W takim badz razie dzieki z przestroge wink_prosty.gif. Wiedzialem ze cos za pusto jest wink_prosty.gif

HHHHHHuuuuuuuRRRRRRaaaaaa wink_prosty.gif

UDALO sie to piosenka zespolu new radicals wink_prosty.gif niedlugo bedzie miala swoj opis na forum ekszyna wink_prosty.gif

dziekuje wszystkim wink_prosty.gif
89% graczy uważa, że grafika w grach jest najważniejsza. Jeżeli też lubisz kiszone ogórki wklej to do sygnaturki! ;)

Diex

Diex

Skalny Troll

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1318 postów
Szukam nazwy pewnego utworu, który pojawił się dwa razy w filmie Wrogowie Publiczni. Pierwszy raz podczas pościgu w sadzie za Pretty Boy Floydem, a drugi podczas napadu na bank. Jest to taki fajny, chwytliwy kawałek gitarowy - chciałbym się nauczyć to grać smile_prosty.gif
Nie za bardzo wiem, jak szukać takich rzeczy, bo jak wpisuję w wyszukiwarce internetowej "public enemies soundtrack", to wyskakują mi same fora warezowe i strony z torrentami.

#Roni13321
Wielkie dzięki. Na szczęście był to utwór pierwszy z brzegu, bo średnio mi się chciało przeszukiwać całość  laugh.gif

Edytowany przez Diex, 26 sierpień 2010 - 08:50.

Roni13321

Roni13321

Hup! Two, three, four!

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1448 postów
Dla Ciebie się poświęciłem i wszedłem na tor******.or*.

Tracklista:
01. 01 - OTIS TAYLOR - Ten Million Slaves.mp3 [8MB]
02. 02 - BRUCE FOWLER BIG BAND - Chicago Shake.mp3 [6MB]
03. 03 - ELLIOT GOLDENTHAL - Drive To Bohemia.mp3 [2MB]
04. 04 - BILLIE HOLIDAY - Love Me Or Leave Me.mp3 [6MB]
05. 05 - ELLIOT GOLDENTHAL - Billie's Arrest.mp3 [4MB]
06. 06 - BILLIE HOLIDAY - Am I Blue.mp3 [5MB]
07. 07 - ELLIOT GOLDENTHALl - Love In The Dunes.mp3 [3MB]
08. 08 - DIANA KRALL - Bye Bye Blackbird.mp3 [7MB]
09. 09 - ELLIOT GOLDENTHAL - Phone Call To Billie.mp3 [3MB]
10. 10 - OTIS TAYLOR - Nasty Letter.mp3 [9MB]
11. 11 - ELLIOT GOLDENTHAL - Plane To Chicago.mp3 [6MB]
12. 12 - INDIAN BOTTOM ASSOCIATION OLD REGULAR BAPTISTS - Guide Me O Thou Great Jehovah.mp3 [3MB]
13. 13 - ELLIOT GOLDENTHAL - Gold Coast Restaurant.mp3 [4MB]
14. 14 - BILLIE HOLIDAY - The Man I Love.mp3 [6MB]
15. 15 - ELLIOT GOLDENTHAL - Jd Dies.mp3 [7MB]
16. 16 - BLIND WILLIE JOHNSON - Dark Was The Night Cold Was The Ground.mp3 [6MB]
Ash nazg thrakatul'k, agh burzum-ishi krimpatul

mateusz812

mateusz812

Goblin

• Forumowicze
  • PipPip
  • 30 postów
Ma ktoś polecić jakiś dobry Francuski rock? wink_prosty.gif Coś w stylu Indochine biggrin_prosty.gif

panoramiczny

panoramiczny

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 344 postów
Nie siedzę w muzyce francuskiej, bo naród to sprawa drugorzędna.
Ale wyszukałem parę ciekawych zespołów. Może coś wybierzesz z tej listy.
Dionysos, Noir Désir, Kyo, Phoenix, Déportivo
Nie wiem czy o to akurat ci chodziło, ale sądzę, że raczej ci się spodoba.
www.lastfm.pl/user/beliarus   <---- Profil !
I ty możesz zostać członkiem zakonu mhrocznych gasmasków!

Mason

Mason

Ork

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 80 postów
Black Shadow jeśli poszukujesz metalu zobacz zespół Papa Roach jeśli wolisz coś z rocka, zobacz zespoły takie jak:

Seether(Fake it, Hang On)
Korn
Slip Knot(To akurat metal)

Mam nadzieję, że pomogłem.

Rorschach

Rorschach

Bohater komiksu

• [Typer Premier League] Prowadzący
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
Chciałbym abyście polecili mi kawałki, lub zespoły, grające specyficzną muzykę. Konkretnie - chóry lub chorały, i tzw. muzykę nastrojową, może grozy, może suspensu, może podniosłą. Ciężko wyrazić słowami. Przyszło mi to do głowy, gdy oglądałem odcniek 5 sezonu Scrubs, i taki motyw był użyty jako podkład do "patrzenia Ciecia na J.D. , spode łba" - to tylko przykład, gdzie się pojawiło coś, o co mniej więcej mi chodzi.

I nie chciałbym chorałów mieszanych z popem, jak Gregorian, ani muzyki ambient czy elektronicznej ( chociaż, to zależy... ) ani mega znanych, takich jak Vangelis lub utwór "LuxAeterna", ani mieszania muzyki klasycznej z ciężką, jak np. Apocalyptica (chociaż, jeżeli macie coś fajnego do polecenia, to chętnie wink_prosty.gif )

Bardziej zależy mi, na utworach mających w sobie coś z chorału, klasycznej, chórów, może trochę elektronicznej, jak np. w Vegas z soundtracku Hitmana Blood Money, zależy mi na muzyce budującej nastrój, napięcie, albo zagrzewającej do boju, muzyce wpływającej na uczucia - tylko bez tekstu i bez łzawych melodramatów. Również muzyce do wykorzystania w sesjach RPG

Byłbym wdzięczny za pomoc w poznaniu podobnych utworów czy wykonawców smile_prosty.gif

dawidek3294443

dawidek3294443

Rock.

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1986 postów
Poszukuję piosenek w stylu "Kristy, Are You Doing Okay?" The Offspring smile_prosty.gif
Klik !
Nie musi to być Offspring, ważne, żeby NIE były to zespoły polskie.
AMD Athlon 4800+, 2GB RAMu, ASUS M2NX PLUS, GeForce 8600GT, Realtek HD Audio, Logitech X-230, Creative Fatal1ty + monitor panoramiczny Samsung 19"     ||     SONY PSP 3004 Piano Black

UncleKaNe

UncleKaNe

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 672 postów
Rorschach, może ci to podejdzie. Odpal ten link Myspace - http://www.myspace.com/basscommunion - i odpal fragment o nazwie Litany. Nie jest to bardzo żywa muzyka, ale na pewno klimatyczna, niepokojąca i narastająca. Try it.
The Sky moves Upstairs

Tzar

Tzar

I *am* smiling

• [Ekspert] Książki
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1246 postów
CYTAT(Rorschach @ sobota, 28 sierpień 2010 - 00:44)
Bardziej zależy mi, na utworach mających w sobie coś z chorału, klasycznej, chórów (...) zależy mi na muzyce budującej nastrój, napięcie, albo zagrzewającej do boju, muzyce wpływającej na uczucia
Nie wiem czy zaglądałeś do tematu Epic Music Hall. Jeśli nie, to na pewno część tamtejszych postów okaże się pomocna. Poza tym świetnie się tu będą sprawdzać soundtracki z filmów, np.: Dracula, Omen czy Hellraiser 2.

Kupuj, sprzedawaj albo wymieniaj na tzarnym rynku!

Rorschach

Rorschach

Bohater komiksu

• [Typer Premier League] Prowadzący
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
@ UncleKane, Tzar, dzięki wielkie smile_prosty.gif Nawet nie wiem jak mogłem przegapić taki temat, w muzyce.
Szkoda tylko, że ma ledwie dwie strony... No, ale spróbuję go odświeżyć

Jeżeli macie, lub ktoś miałby coś fajnego w podobnych klimatach do polecenia, chętnie poznam smile_prosty.gif

ps. pytałem już kiedyś, może teraz będzie łatwiej o sukces, czy zna ktoś motyw muzyczny z zapowiedzi filmu "Brygady tygrysa" jaka była na TVP 1 , 2 lata temu ? W te wakacje powtarzali film, więc może leciała ta sama zapowiedź. Nie jest to żaden utwór z soundtrack-a , sprawdzałem

Edytowany przez Rorschach, 29 sierpień 2010 - 11:06.

Sub-Zero

Sub-Zero

Goblin

• Forumowicze
  • PipPip
  • 31 postów
Witam. biggrin_prosty.gif
Wszyscy moi znajomi zastanawiają się co to jest za piosenka. Nikt nie może skojarzyć z jakiej piosenki ten fragment jest...Pomożecie? Fragment piosenki w linku:

http://www.m0ar.org/2738

Ja nie wiem... ile jeszcze razy będę musiał tutaj zlepiać tematy, bo komuś nie chciało się przejrzeć działu, żeby wykryć odpowiedni do tego temat -_-' - Black Shadow

Edytowany przez Black Shadow, 02 wrzesień 2010 - 19:24.

CD-ACTION,KŁAMSTWA I GRY KOMPUTEROWE...

CezuS

CezuS

Człowiek

• Odrzutki
  • PipPipPipPipPip
  • 415 postów
Kaszubskie nuty. Banał.

luksib

luksib
  • Forumowicze
  • 7 postów
Wiecie gdzie można znaleźć nuty do utworu z Mafii II "Main Theme [Piano Version]"? Szukałem i nic. confused_prosty.gif

duch19

duch19

Goblin

• Forumowicze
  • PipPip
  • 38 postów
Witam. Zna ktoś z was tytuł tej piosenki -> http://www.youtube.com/watch?v=3A80VOfBBkQ   

sarmat

sarmat

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 421 postów
Szukam czegoś w rodzaju Dżemu (głównie Czerwony jak cegła, Whisky, Wehikuł czasu) (polskiego!) oraz jakiegoś dobrego polskiego bluesa i gatunków pokrewnych.
"Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!" - Mark Fisher

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników