Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicopl

GTX 275 a wydajność.

Polecane posty

Siema.Zakupiłem po namysłach pare dni temu Gigabyte GTX 275.I aby zobaczyć moc tej karty od razu zakupiłem Crysis.

Włączylem gre i... wydajonścią to niezachwycało w rozdzielczości 1280x1024 High. AAx8,

gra działa na poziomie 30-45 klatek co jest ok ale na V.High AAx8 gra chodzi na poziomie 20-40 klatek na wyzszej rozdzielczosci 1600x1200 jest 20-30 klatek.

Z tego co wiem karta powinna wyciągnąć wiecej klatek z tej gry.

W innych grach niema problemu np.Modern Warfare 2 all max jest ciagle 75Klatek,GTA IV all V.High jest 40-55 klatek wiec jest dobrze ale czy w crysis niepowinno być lepiej??

Morze jakieś podzespoły blokuja kartę??

Config kompa:

Płyta główna-Asus M2A-MX AMD 690V

Pamięć RAM-Kingston DDR 2 800Mhz <2Gb>

Procesor-amd phenom ii x3 720 Black Edition

Zasilacz OCZ StealthXStream 600W SLI.

Niewiem czy temat jest odpowidni do tego działu a wydaje mi sie ze tutaj najbardziej pasuje jeśli nie proszę przenieść temat do odpowiedniego działu.

Happy New Year!!

A morze tylko mi sie wydaje ze powinno być lepiej??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy trochę od osiągów całego kompa ale powiem coś co mówiłem wielu osobom: ta gra jest źle napisana...dowód? Crysis Warhead, ME, Modern Warfare 2 (jak sam wspomniałeś) mają lepszą grafikę i chodzą lepiej. Zainstaluj łatkę i sprawdź czy pomoże, a jeśli nie to graj na niższych ustawieniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie sądzisz, że końcowa ilość klatek zależy nie tylko od karty graficznej? Moim zdaniem jest to wynik przyzwoity i by wyciągnąć więcej musiałbyś podkręcić podzespoły i zainwestować w dobre chłodzenie, co by dodało tych pare(naście) fps więcej. Ale ja nie jestem ekspertem ;)

Takeru też dobrze mówi: optymalizacja ma znaczenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli podkrecenie procka twierdzicie że mogłoby pomóc sproboje podkrecic a moje chłodzenie to - 64 Freezer Pro AC powinno dać rade a @Takeru2009 mówisz że gra jest źle napisana i że Crysis Warhead chodzi lepiej??

Kupiłem Crysis Maximum Edition <crysis+crysis warhead+crysis wars>Spróbjuje zainstalować Crysis WarHead i zobacze czy będzie lepiej chodzić.

ThX za Opinie.

Dobra zainstalowałem Crysis Warhead i tak jak mówił @Takeru2009 crysis <podstawowa wersja> jest źle napisana <mam nadzieja ze po sciagnięciu patcha bedzie lepiej.

Crysis Warhead na 1280x1024 V.high AAx8q chodzi na poziomie 43-50 klatek.

<zwalnia przy wybuchu np:auta do 36Fps>

Więc mój problem jest rozwiązany dzieki za wasze opinie a temat morzna zamknąć.

ThX.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasilacz tu niema nic do tego ;) może po prostu przez procka (amd+nvidia to niejest za dobre [jak dla mnie :P] rozwiązanie). Ja bym mówił że proc... ale mogę się mylić :) a co do kodu to popieram :] warhead lepszy (mam go za plecami na półce i optymalizacja jest w miarę dobra).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie masz za słaby zasilacz. Ja na pudełku od swojego GTX 275 mam napisane że zasilacz musi mieć co najmniej 500W.

Zasilacz OCZ StealthXStream 600W SLI.

...

Podkręć procesor-przeczytaj poradnik Gi3rka przyklejony w dziale Podkręcanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie masz za słaby zasilacz. Ja na pudełku od swojego GTX 275 mam napisane że zasilacz musi mieć co najmniej 500W.

No i? 400W markowe 80+ starczy.

Wyłącz AERO a się zwiększy.

Aero nie ma wplywu na grafike 3d w grach.

puszek jak możesz twierdzić że zasilacz nie ma wpływu na wydajność GPU?

Bo bezpośrednio nie ma. Poza tym on tak nie twierdzi.

Szczerze mowiac na 1920x1080 v.high & high nie mam scin, a mam ten sap cpu co autor karte 4890, i 4gb ddr3, wiec bardzo podobny zestaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...