Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wojtasss

ATI Radeon HD 3870 - jaki dokładnie mam model?

Polecane posty

Witam mam podobny problem co kolega miał na początku, a mianowicie nie wiem jaką mam karte graficzną, pisze że mam ATI Radeon HD 3800 series, a w evereście, CPU-Z, GPU-Z nie podaje mi mojego modelu karty, jest jedynie napisane GPU: RV670. Może wie ktoś jak pomóc?

Nie podczepiaj się pod cudze tematy. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem co kolega miał na początku, a mianowicie nie wiem jaką mam karte graficzną, pisze że mam ATI Radeon HD 3800 series, a w evereście, CPU-Z, GPU-Z nie podaje mi mojego modelu karty, jest jedynie napisane GPU: RV670. Może wie ktoś jak pomóc?

Nie podczepiaj się pod cudze tematy. - Sevard

Jezeli jest tam tylko RV670 to karta nazywa się Radeon HD 3850, jeżeli jest tam RV670 XT - 3870.

Ew. zainstaluj najnowsze stery, może wtedy karta ujawni swą tożsamość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompa dostałem zmontowanego bez pudełka po karcie graficznej, w instrukcji nic. ;/

Aha i troche poszukałem na googl'e, i dowiedziałem się, że GPU: RV670 mają obie karty z serii ATI Radeon HD 3800.

I teraz przypuszczam, że mam kartę graficzną ATI Radeon HD 3870 x2, bo ilość pamięci się zgadza, tyle, że sterowniki do 3870 nie działają, do 3850 tez nie i nie wiem co robić :/

Może miał ktoś z was taki problem?

P.S Moja wersja sterowników to 8.501.0.0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już będą dobre - pod Vista

Spróbuj jeszcze użyć Ati tray tools, może on poprawnie zidentyfikuje kartę.

To, że sterowniki nie działają, to trochę dziwna sprawa - w końcu ATI/AMD od lat wypuszcza jeden dla wielu modeli.

Ze strony AMD o niepasujących sterownikach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się zainstalować sterowniki, okazało się że przy instalowaniu sterowników najpierw trzeba wybrać odinstalowanie całego oprogramowania ATI, a dopiero po tym instalować nowe sterowniki :)

Mam nadzieje że komuś to się przyda BD

Temat do zamknięcia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało się że przy instalowaniu sterowników najpierw trzeba wybrać odinstalowanie całego oprogramowania ATI

Okazało się? Dla pewności raz jeszcze odinstalowałbym sterowniki i w trybie awaryjnym wyczyścił resztki po nich programem Driver Cleaner. I dopiero wtedy przystąpił do instalacji nowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...