Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oromis

Rozwiązany: The Saboteur

Polecane posty

Chciałbym przedstawić pewien problem, który boleśnie dotknął mnie w tejże grze. Otóż gram sobie radośnie, zabijając nazistów, wysadzając ich ?instalacje? itp. aż tu nagle kiedy np. chcę wejść do mapy gra mi się minimalizuje. W dodatku nie chce się zmaksymalizować. Trzeba jednakże wam wiedzieć, że nie przy każdej próbie otwarcia mapy tak się dzieje. Za to gra schodzi do paska w innych sytuacjach, np. kiedy strzelam z działka. Jest do dość irytujące, bo jeśli jestem w środku misji muszę ją zaczynać od nowa, a przy swobodnej rozgrywce muszę co i rusz zapisywać. Szukałem na necie i nigdzie tego błędu nie znalazłem. Miał już ktoś taką sytuację? Proszę o pomoc, z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobną sytuację tyle że nie w mapce ale ogólnie w grze. Gram, gram, gram a tu nagle gra się minimalizuje i nie da się jej włączyć. Zauważyłem że pomimo tego że mam włączoną grę myszka dalej działa, tak jakby w pulpicie. Miałem podobnnie z Far Cry 2 i problemu do dzisiaj nie rozwiązałem. Tak więc dopisuję się do prośby o pomoc z tym uciążliwym problemem.

Mój sprzęt:

Procesor: AMD Phenom X2 550 Black Edition @ 3.1 GHZ

Grafika: Palit Geforce 9600 GT 512

RAM: 2.5 GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, mam wrażenie że gra się minimalizuje, kiedy kursor myszki jest w okolicach lewego górnego rogu. W tymże miejscu znajduje sie ikona mapy, a przy strzelaniu z wieżyczki problem występuje kiedy przesunę wieżyczkę w lewo i ździepko do góry. Jak już mówiłem problem ten nie występuje zawsze. Zauważyłem, że na ikonie mapy są miejsca, które można bezpieczne kliknąć i takie których nie można. Przy tym klikaniu nie trzymam żadnych innych przycisków wciśniętych.

Wygląda to tak, jakby w pewnych miejscach na monitorze było coś w rodzaju ?linków?, które przenoszą mnie do pulpitu. Może to zależy od rozdzielczości? Gram na 24 calowym monitorze w rozdzielczości 1680x1050.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...