Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sith321

Rozwiązany: Saints Row 2 - problem z płynnością

Polecane posty

Mam problem właśnie z płynnością gry , mój komputer spełnia wymagania gry zarówno minimalne jak i zalecane, nie zależy mi żeby grać na max grafice chce poprostu przejść grę kiedy się NIE DA . Mam Misje gdzie jade samochodem (tzn nie ja kieruje) i mam nawalać do Heli , ale tego się nie da zrobić ponieważ gra tak tnie że nie ma sposobu żeby wycelować , wogóle jak wsiadam do samochodu to zaczyna tak mulić że porostu żal mi twórców i mam ochote wywalić gre przez okno , jest może jakaś nieoficjalna łatka co poprawia optymalizacje gry , bo patch miał poprawić działanie gry o 20 % a skończylo się tylko na obietnica Prosze Pomóżcie!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saints Row 2 jest tak zoptymalizowany, że na moim PC, na którym powinien śmigać 60 FPS to mam max. 40. A z tego co mi wiadomo, to łatki nie ma. Zniż detale na minimalne/niskie i spróbuj przejść tą misję, a jak dalej się będzię ścinało to poszukaj w necie save'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatka, nie ma rady. Ale mój osobisty komentarz, to to, że ta gra miała opóźnienie ze względu na konwersję gry. Sama gra według mnie jest źle napisana, bo ma grafikę na poziomie przeciętnym, a potężne rakiety nie są wstanie go często utrzymać. Powinni się wziąć do roboty i zrobić dobrą łatkę, która naprawi ten błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chacha chacha - łatka na Hotfile - lepiej uważaj żeby cię moderator nie złapał bo to raczej bardziej torent, ale z tego co słyszałem to łatkę jakoś przez Steam da się ściągnąć i mówili że rzeczywiście pomaga choć ja takowej nigdy nie znalazłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...